Telepati ile kontrol ediliyorum Yardım?

Arkadadlar size sacma gelebilir banada sacma geliyor ama sonucta bu dunyada hersey olabilir sacma diye birsey yok. CIA FBI gibi seylerin insanların beynini kontrol etmekle ilgili calısmalar yaptıgını hepimiz biliyoruz. Banada boyle birsey yapılıyır olabilir. Bundan supheleniyorum. Galiba birisi telepati veya onun gibi bir seyle beynimi davranıslarımı duygularımı falan kontrol ediyor. Sorunum suki dostlarım yaklasık 12 yasımdan beri hayatı aynı bir ruya gibi yasıyorum yani hayatta yaptıgım seyler verdıgom karalar uzerinde kontrolum yok denecek kadar az. Eskiden boyle degildi. Simdi bir bakıyorum birsey yapmısım ve ben bunun farkında degilim. Kendi kendime harakaet ediyorum. Vucudım bebim kontrolum dısında yasıyor. Ben sadece goruyorum. Hareker etmemde veya konusmamda sanki benim hic kontrolum yok gibi. Ama bazen kontrolu ele geciriyorum suanda oldugu gibi ve Şu an bunları size yazıyorum. Yardım lutfen dostlarım bu sorun sadece bendemi var. Bunu sogledigim kisiler venim deli oldugumu sogluyorlar ama ben kontrol edilidigimden eminim.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zihin egzersizleri yap zihnini güçlendir beynini kontrol altına al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle şeyler mümkün ama doğrudan hedef alınmış olman için bir neden olmalı... ayrıca telepati karşılıklı yapılan bir şey. Telekinezi olabilir. Teknolojik aletlerden bir süre uzak kalmayı dene.

0|0
    0|0
  • Burada sana yardım edecek ve mantık çerçevesinde açıklama yapabilecek yapıda birileri olduğunu sanmıyorum yanlış yerdesin dostum 😉

0|0
    0|0
  • Bunun dışında başka bişeyler oluyo mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamım öncelikli olarak seni neden niçin kontrol etsinler sorularına bir cevap bulmalısın. Telepati deyince orada dur derim ancak bir

0|0
    0|0
    • Bir terapist ve kişisel gelişim uzmanıyla görüşmeni tavsiye ederim

• Şizofreni belirtileri

1|0
    0|0
  • Uzayli ajanlar spermleri caldi evlatlarimi geri verin.

0|0
    0|0
    • Hocam inanın veya inanmayın kucukken uzaylılar tarafından kacırıldıgıma dair bazı anılar beynimde var. Ama gercekmi emin degilim. Bunları dusununce sanki daha once yasadıgım blr anıyı dusunuyor gibi oluyorum.

• Yoksa sen benim cocugum musun

Yükleniyor...