Duanın gücüne inanır mısınız?

Amerika Teksas ta yaşayan ve sonradan müslümanlığı seçen çiftçilikle hayatını sürdüren Kris , küçükbaş ve büyük baş tüm hayvanlarını besmele ve dua ile sakinleştirip kesime hazır hale getiriyor..
Peki siz besmelenin ve dua nın gücüne inanıyor musunuz?

Gündelik hayatınızda çok besmele çekermisiniz.. ?

Dua etmenin sizin üzerinizde de sakinleştirici etkisi var mı?

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok hemde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Elhamdulillah 😇😇

2|0
    0|0
  • Kesinlikle var Besmele ile başlayan herşeyin daha naif gerçekleşiceğine inanıyorum onun yanında İnşirah ve Ayetel Kürsi yardımıma Çoook yetişti ☺️ Müslüman doğduğuma Şükrettiren ALLAH müslüman Ölmemi Nasip etsin..

1|2
    0|0
  • Kesinlikle. Bir çok kez yaşadım.

1|0
    0|0
  • İnanıyorum. Sürekli işlerime besmele ile başlarım Elhamdülilah diyede bitirirm yemek yerken ve sonra işe gidip çıkarken eve girip çıkarken koku sürerken uyurken uyandıktan sonra.

2|0
    0|0
  • Ben yararını gördüm. Ve görüyorum. Görmeye de devam ediyorum. Allaha şükürler olsun ki ne istediysem zamanla teker teker kabul oldu.

1|0
    0|0
  • orda keçinin sakinleşmesinin besmeleyle duayla filan hiç bir alakası yok milleti kandırma amaçlı şovdan ibaret hayvanları çeşitli yollarla hipnotize eden bir sürü insan var internette bulabbilirsin videolarını ve hiçbiri besmele okumuyo boş bu videolar her gördüğünüze inanmayın

1|0
    0|0
  • Her şey, enerjidir.
    Dua da bir çeşit enerjidir.
    Kendimi deizme yakın görüyorum ama, duanın olumlu etkisine inanıyorum.

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • İnanmam

1|1
    0|0
  • duanın gücüne inanmam o koyunun sakinleşmesi sadece adamın koyuna güven ve sevgi göstermesinden kaynaklanıyor

1|1
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • inanırım ve sık sık ederim

1|0
    0|0
  • Evet inanırım abla

1|0
    0|0
  • Evet var...

1|0
    0|0
  • Dua ile değil ayet ile olabilir en-am suresinden bir kaç ayet bu hayvanları yatıştırabilir belkide.

1|0
    0|0
  • Dua ya inanılmazmı kurban oldugum allahım ondan istenen yardımı geri çevirmez

2|0
    0|0
  • inanırım, defalarca inandım yaşayarak...

1|0
    0|0
  • Tabikide

1|0
    0|0
  • Evet inanırım

1|0
    0|0
  • Ne kadar bilimsel bir hikaye <3
    Ben hayvanların kesilmesine karşı olduğum gibi kuzuları kendi evladımız gibi sevmemiz gerektiği düşüncesindeyim.
    İşimi dua, büyü, muska, Ayşe Kulin kitapları gibi unsurlara bırakmam.

Cayırt

0|1
    0|0
  • Duasız bisey olmaz

1|0
    0|0
  • İnanıyorum tabiki tanık olunan birçok sey var ve yasadim da

1|0
    0|0
  • bu durumun besmele ile alakası yok. öyle olsa epeyce bir hayvan var uyutulacak. bunun adı "Tonik Hareketsizliktir." Tavuk, Köepkbalığı, Koyun vs gibi hayvanlar hayatları boyunca sırtüstü durmazlar. bu yüzden ters çevrildikleri zaman beyin daha önce böyle bir durum yaşanmadığı için tepkisizlik durumu oluşur. kedi köpek de bu durum oluşmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Jshsgehsgw okkkey

1|0
    0|0
  • İnanıyorum.. kesinlikle etkisi var

1|0
    0|0
  • Kesinşikşe

1|0
    0|0
  • Duanin gucune cok inanirim. Kesinlikle var oyle bisey

1|0
    0|0
  • İnanırım.

1|0
    0|0
  • Dua sakinleştirir evet

1|0
    0|0
  • İnanırım.

1|0
    0|0
  • Dua muminin silahidir

1|0
    0|0
  • Yer gök dua...

1|0
    0|0
  • Bununla yaşamıyorum fakat inanıyorum

1|0
    0|0
  • Inanıyorum

1|0
    0|0
  • Canı yaniyor o ne olacak keserken

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle var en azından vicdanen ve ben içten bir şekilde dua edilince olacağına gerçekten inanıyorum olmuyorsa da onda da vardır bir hayır

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar inanirim

1|0
    0|0
Yükleniyor...