Ev işi yapmak zorunda mıyız?

Ya cidden acayip üşengeç bir insanım. Ruhen de çok yorgun hissediyorum. Akşama kadar da ders görüyorum. Okul çok yoruyor. Ev işi yapmak istemiyorum. Ama annem çok bozuluyor. Ama çok ta kalp kırıcı şeyler. Söylüyor. Örneğin sen bizim hizmetçimizsin yapmak zorundasın. Gibi.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Madem oturduğun yeri temizlemeye gtün yok ki Allah bilir sen tembellikten tuvalette işin bitince doğru düzgün taharet de almıyorsundur. Madem durum böyle oku çalış en iyi üniyi bitirip en yüksek diplomaları al yüksek mevkilerde on milyarlara çalış ve kendine bir hizmetçi tut. Hem bunu yapmayıp hem tembelliğe devam edersen elin oğlu (Müstakbel kocan) ''Bu evin hali ne lan bk götürüyor'' deyip yumruğu ağzının üstüne çaktığında yavaş yavaş düzelirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ona soyledıgı seyın kırıcı oldugunu bundan hoslanmadıgını ve daha yumusak bır uslup kullanırsa aranızda problem olmayacagını anlat ve bu nu soyledıkten sonra ıs yap bıraz o da gorsun kı anlasın. Islamen dedıklerını yapmak zorundayız bılıyorsun. bıraz suyuna gıt bakalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet zorundasın.

0|0
    0|0
  • hiç bir iş yapmak istemesen bile bunu yapmak zorundasın çünkü sadece sen yapmıyorsun yaşayan herkesin yapması gereken şeyler ev işi yapmaktan keyf duy

0|0
    0|0
  • maaşım nerde diye sormadın mı

0|0
    0|0
  • Anneler hep doğru söyler bunu istiyosa aslında gene senin için istiyor yazarın evlenince bu kız bisey bilmiyormuş demesinler ister ler sen sonuçta yardım etsende etmesende annen zaten onun bilincinde

0|0
    0|0
  • Ben kendi evimde yasadigimdan zorundayim.

0|0
    0|0
  • Annem de bana ben seni çingenelerden aldım üniversiteyi bitireceksin huleeyn diyor ama şaka tabi djdhdhdjk :D

0|0
    0|0
  • eevet anne sözü peygamber hırkası giydirir

0|0
    0|0
  • değilsin nenden olasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cocuklar ebeveynlerini sever fakat ebeveynler yanlis yontemlerle cocugu uzaklastirir.
    Aha iste zorbalik yontemini faaliyete almislar.
    Elleri ayaklari tutarken kac kizim okulun bitince kacabildigin kadar.
    Seninde bir tanecik gencligin var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...