Allah için bir bakın yaaavvv?

Anneme iş yaparken yardım etmek zorunda mıyım? Zaten okulum var bilmem ne akşama kadar geberiyorum. Kadın normalde iyi iş konusuna gelince düşmanına davranır gibi davranıyor. Ölüm sebebim bu olucak yemin ederim. Normalde okul haricinde hep evdeyim. Hiçbir aktivite yapmıyorum izin vermiyorlar. İnternette takılmamada izin yok. Kendileri akşama kadar girerler. Kendi odamda yanlız oturamam, herkes aynı yerde oturacak. Ama sesli birşey yapamam. Annem sürekli zaten bir ispiyon peşinde. Kızın iş yapmıyor bilmemne. Kendi üstüme düşen görevleri zaten yapıyorum ama tek bildiği şey iş. O söylemeden gördüğüm herşeyi yapacakmışım. Size sorum siz de yapıyormusunuz? Ben yapmak istemiyorum. Yapmıyorum da

Güncellemeler:
Yorumlarınız için teşekkürler. Çok kötü bir insanım. Hayata faydam da yok. Yaşamamın anlamı da yok.

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anneler melektir.
    Meleklerin sözleri emir değil,
    ricadır.
    Ricasını kırma lütfen.
    Sana bir şeyler yapmanı isterken, senin becerini artırmak için de yapıyordur.
    Öğrendiklerin daha sonra öyle faydalı olacak ki..
    Bunu zaman geçtikçe anlayacaksın.
    Bir de şu var.
    Aileler hep birlikte aynı odada olmadığı için kopuyor.
    Bence anne güzel şeyler yapıyor.
    Anneye saygılar, hürmetler.
    Keşke benim annem de yanı başımda olsaydı da, bana bir sürü iş yaptırsaydı.

0|0
    0|0
    • Ya hayır öğretmek değil. Bana sen bizim hizmetçimizsin filan diyolar. Çok kırılıyorum. Öğretmek amaçlı olsa yemin ederim birşey demem. Sürekli çay yapıyorum. Hadi faydalı oldu. Her akşam yaptığım çayı unuturum diye mi her akşam yapıyorum?

• Yemin ederim. Babamla birlikte

• Ama onlar neşeli şaka ile söylüyorlardır.
      Evin tek kızısın sanırım.
      Bence sen onların gözünde hala küçücük ve biricik kızlarısın.
      Bazen isyan et onlara sen de şakayla.
      Ama kalp kırmadan. :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben elimden geldigince yapiyorum cunku anneme kiyamiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Elbette zorundasın.

0|0
    0|0
  • Sen nasıl istiyosan öyle yaşa
    Onları takma

0|0
    0|0
  • senın gıbı kızı ALLAH düşmanıma vermesın

0|1
    0|0
  • sana bir hikaye yazcağım bunu iyi oku ve anla

0|0
    0|0
  • Allah c. c. ismini öyle gereksiz yerlerde kullanmayın! Milleti mecbur bırakıp kul hakkına giriyorsunuz ve boşuna zamanımı alıp beni buraya çektiğin için sinirlendim. Şimdi hakkım sana haram desem nolacak? Nolacak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Annen hizmetçi değil !
    Annem yemegi yapar masayi ben toplarim ya da yemegi ben yaparim masayi annem toplar
    Birimiz evi supurur birimiz evi sileriz
    Annenin ellerine yazik tum isleri oma birakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...