Ankarada dini sohbetler yapan yerler var mı?

Ankarada dini sohbetleri olan bir yer biliyor musunuz böyle mesela haftasonları toplanılan falan?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ankarayı geç sana bütün Türkiyede ki sohbetlerin kısaca özetini yapayım
    Ortam kalabalıktır son misafirler de gelmiştir ve ortamda şöyle bir muhabbet döner
    ''Hoş geldiniz arkadaşlar''
    ''Hoş bulduk hocam''
    ''Nasılsınız iyisinizdir inşallahül azim''
    ''Hamdolsun hocam iyiyiz siz nasılsınız''
    ''Hamdolsun biz de iyiyiz'' ''Daha daha nasılsınız''
    ''Hamdolsun hocam siz daha daha nasılsınız''
    ''Elhamdülillah iyiyiz çok şükür'' Sohbetin burdan sonrası çok daha sıkıcı olur. Bu memlekette adam gibi faydalı dolu dolu sohbet yapan tek bir cemaat tek bir hoca tek bir ulema yok. Anca televizyonlarda olur o da ramazan aylarında.

0|1
    0|0
    • of ya yok mudur yani

• Ya kardeşim anlıyorum seni coşturacak sana iyiyi ve doğruyu gösterip lezzetine doyum olmayacak sohbet bilen ehli sohbet insanlar arıyorsun. Ama günümüzde en babaları cübbeli hoca nihat hatip oğlu yaşar nuri öztürk ve diger malum hocalardır onlarda tv de çıkar. Cemaatlerin sohbet evlerinde yapılan sana bir şey k atmadığı gibi Allah muhafaza dinden de soğutabilir. Sen onun yerine bol bol kitap oku. Mevlanayı oku mesneviyi oku abdül kaadir geylani hazretlerini meshebimizin kurucusu ebu hanifeyi oku ki bir gün ortamda sohbet açıldığında söyleyecek güzel sözlerin olsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• cinaraltina git nerde bilmiyorum ama facebookdan mesaj atabilirsin.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim bir yazayım google

• Rica ederim. risalei nur dersi yapiyolar.. facede osman sungur yeken yaz o sana yardimci olur

Erkekler Ne Diyor 2

• Dergâhlar vardır..

0|1
    0|0
  • Nerde yasiyon ankaranin kardeşim

0|1
    0|0
    • incek

• saolsın teşekkür ederim bana merkezde biryer olsun farketmez ama bu işleri hiç bilmiyorum gitmek istiyorum ama

• kardeşim tarıkat ehlı bırılerı vardır cevrende onlara danış yakın bıyerde olsaydın sana yardımcı olurdum

Yükleniyor...