Ögrenci apartmanında internet yüzünden tartışma çıkıyor surekli yardimci olur musunuz nasil çözüm çözüm bulabiliriz?

Arkadaslar 3 katli öğrenci apartmaninda kalıyoruz ilk kat 3 daire yakın arkadaşız ancak sürekli internet yüzünden tartışma çıkıyor arkadaşlarım oyun oynayamadiklarini ping olduğunu söylüyorlar bize torent acmamamizi ya da 360p de film dizi izlememizi söylüyorlar ben ise bunlara hakki olmadığını düşünüyorum sonucta onlar oyun oynamak istiyor olabilir bende kaliteli 720p de izlemek istiyorum sizce nasil bir çözüm bulabiliriz ya da bizim kaliteli izlemeye hakkımız olduğunu nasil izah edebiliriz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• O sana oyun oynayacağı saati söylesin sende o saat dışında bir saatte torrentten belirli hızla dizini indireceğini söyle buna uyarak anlaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Iste oyle birsey olmuyor arkadaşlar 7 24 oyun oynuyorlar bu da beni daha cok sinirlwndiriyor ne zaman birsey yapmak istesek sonra yapin oyun oynuyoruz sonra nete girin diyip duruyorlsr bu cok can sikici olmaya başladı

• film izlemekte senin hakkın belirli saat belirlesinler yoksa anlaşamazsınız :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 480 de olabilir aslında.
    Sende haklısın. O oyun oynamak için ping istemiyorsa sende izleyebilmek icin kalite istiyosun.

1|0
    0|0
  • Apart 2 hafta sonra döverek kovdular beni 😞

Hahahahaha 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neti halledin bence yönetimle konuşun

0|0
    0|0
  • Günlere ayırın. Film günleri ve oyun günleri olsun eşit bir şekilde. Herkes kaliteli kullansın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...