Öyle tacizciye böyle ayar iyi yapmış mıyım?

Olayı anlatıyorum. Kardeşim biraz asosyaldir evden dışarı çıkmaz bende sıkılmasın diye şifresini değiştirmemesi şartıyla face açtım sadece oyun oynuyor ve okuldan birkaç arkadaşıyla konuşuyor (kontrol ediyorum). Bu sabah uyandım kardeşim kahvaltıya gelmemiş gittim yanına yüzü bembeyaz yatağa öylece uzanmış ne oldu dedim anlatmadı bende girdim facesine baktım adamın biri şeyinin resmini farklı açılardan çekip çekip atmış. Profiline girdim baktım babam yaşında üstelik kardeşim gibi 2 tane kızı var ben bunu görünce tepem attı girdim tüm akrabalarını buldum attığı resmin ekran görüntüsünü alıp tüm akrabalarına uzun mesajla beraber yollayıp hepsini geri engelledim. Akrabalarıda bilsin adamın ne b. k olduğunu. Ulan sen 60 yaşında adamsın 12 yaşındaki kıza nasıl böyle resimler atabiliyorsun öküzz millette ar namus kalmamış. Pişmanda değilim..

2|4
19|24

En İyi Erkek Görüşü

• bilişim suclarına suç duyurusunda bulun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iyi yapmissin. Savciliga gitseniz cok daha iyi olurdu. Sapiklar topluma ifsa edilmeli

1|1
    0|0
    • Mesajlarin diger kutusuna gittigi icin bircok akrabasi durumdan yine bihaber olacaklar (Herkes kontrol etmez)

• Uğraşmak istemedim polisle hem böylesi daha iyi oldu :)

Erkekler Ne Diyor 23

• Hey allahım her gün her gün bıktım ölsün şu abazan pislikler lan ülkede kadın yaşayamaz oldu. Ne olucak nereye gidiyoruz bilmiyorum ama bunun da bir güvenliği sağlanmalı.

4|0
    0|0
    • Ya o kız 12 yaşında insan nasıl bu kadar serefsiz olabilir

• Kusura bakma ama hadım edicek, kazığa oturtup, idam ettireceksin o şerefsizleri küçük kıza yaptığı şeylere bak travma resmen Allah sonumuzu hayır etsin.

• Banada bugun... sorular sordu biri erkek engelledim ama ondan once kufur eden bir insan degilim ama cileden cikarti sonra ekran goruntusunu alip paylastigimda #KızlarSoruyor ekibi kisilere saldiri yonelik hareket oldugu icin kaldirdigini soyledi boyle insanlara süreli ip ban atmalari lazim baska bir şekilde akillanmaz sitedeki sapik insanlar

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın

1|0
    0|0
  • Eri laan sana... rezil et ipneyi allahsız toppppppppppppppp

1|0
    0|0
  • bir an ablam canlandı gözümde be abla olmak böyle bişi demek ki :) şimdi evli eskisi gibi değiliz.

1|0
    0|0
  • Eline sağlık. Az bile olmuş ama olduğu kadar olsun artık.

1|0
    0|0
  • bütün kızlarımıza ilham olmuşsundur umarım, geçmiş olsun, ellerine sağlık.

1|0
    0|0
  • Helal olsun kardes de adam nereliymiş hani müdahale edebileceksek edelim

1|0
    0|0
  • Huur cocugu bu adamlar

1|0
    0|0
  • Helal kiz valla iyi yapmışsın

1|0
    0|0
  • Yapılacak en güzel şeyi yapmışsın, teşekkürler.

1|0
    0|0
  • Bence yetmez polisede şikayet etmen lazım.

1|0
    0|0
  • az bile kalmış

1|0
    0|0
  • Polise neden gitmedin de burada bunları anlatıyorsun ki? Neyse cezası çeksin.

0|0
    0|0
    • Polisle ne diye uğraşayım hem en güzelini yaptım akrabalarının yüzüne bir daha bakabilecek mi.

• TAmam ama böyle bir sabıkası olması onun için daha kötü bence. Başkalarında yapsın en azından

• Adamda sapıklık varmış iyi yapmıqsın ancak o fotoları durduk yere mi atmış kardeşinin bir hatası var mı bir kontrol etmende fayda var

0|0
    0|0
  • Az bile yapmışsın. keşke polisede şikayet etseydeniz hazır elinizde delil varken

0|0
    0|0
  • Helal olsun be kesip yedirmek lazım aslen şerefsiz

0|0
    0|0
  • Keşke polise verseydin en kötü 2-3 yıl yatardı emin ol :/

0|0
    0|0
  • hahahaha
    takdir ettim lan valla
    yüzü görünüyor muydu bari gavatın?

0|0
    0|0
  • Süper yapmışsın Tebrikler.

0|0
    0|0
  • keşke mesaj yerine duvarlarında filan paylaşsaydın. mesajlar diğer kutusuna düşecektir muhtemelen ve görünmicektir. ama diğer türlü mutlaka haberleri olurdu. az bile yapmışsın

0|0
    0|0
  • inanmadım biraz daha geliştir hikayeni :D

0|0
    0|0
  • Kansız köpek... Poliside işin içine karıştırsaydın keşke. Bu yavşakların dibini toplumdan kökten kazımalı...

1|0
    0|0
    • Kadın cinayetlerinde bile bir çoğu serbest kalıyorsa bunu 2 gün tutar bırakırlar böylesi en güzeli oldu :)

• Bizim toplum dedikoducudur. O adam 1 kere yargılansın 7 sülalesinin haber olur , daha iyi bit ifşa seçeneği sana...

Kızlar Ne Diyor 18

• En iyisini yapmissin. Polise de şikayet Ersen yeridir. Serefsizler.

1|1
    0|0
  • Eline sağlık valla en güzelini yapmışsın

1|1
    0|0
  • Aferin ya bayaa zeki kızmışsın. En güzelini yapmışsın. Tebrik ediyorum seni keşke herkes senin gibi böyle ayar yapabilse. :D

1|1
    0|0
    • Yapabilirsiniz gördüğün gibi zor değil :D

• Aynen öyle bea. Biz kadınlar da gayet güçlüyüz. Bir fazlalıkları var kendilerini bir b*k sanıyorlar.

• Aynen :))

• İyi yapmışsın

1|1
    0|0
  • Eline sağlık oh.

1|1
    0|0
  • Git şikayette et kardeşim gitsinler yavaş yavaş..

1|1
    0|0
  • Supersin helal olsun

1|1
    0|0
  • ellerine sağlık ne güzel yapmışsın haketmiş şerefsiz pislik

1|1
    0|0
  • Helal olsun be..

1|1
    0|0
  • cok iyi yapmissin hatta az bile yapmissin

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın👏👏👏👏👏

1|0
    0|0
  • bacim ortalik serefsiz kayniyor ablalık zor vallahi tebrikler guzel yapmissin :)

1|0
    0|0
  • Ohaaa😅😅😅bu iyi bir ders olmus. Ellerine saglik 😁😂

1|0
    0|0
  • Helal olsun bacım çok iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapmışsın valla ellerine sağlık

0|0
    0|0
  • Elinize saglik cok iyi yapmissiniz.

0|0
    0|0
  • Çok iyi yapmışsın:)

0|0
    0|0
  • Yani cidden abla gibi ablasın. Helal olsun sana.

1|0
    0|0
Yükleniyor...