Çirkinim kafayi yicem?

Burnum kocaman göz altı morluklarim var ve hiçbir şekilde geçmiyor denemediğim şey kalmadı. Herkes burnumla dalga geciyor. Ve belim çok kalın onca spora ve diyete rağmen. Diyete hep sadık kaldım ama olmuyor işte 😖. Boyum kısa. Saçımi yapmayı beceremiyorum ve psikolojim bozuluyor ya 71 cm bel mi olur 😭😭😭 Akıl sağlığım için ne yapabilirim😭

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• olsun.

her kör satıcının , kör bir alıcısı vardır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim belimde en aşağı 75 cm noluyo insanız biz ya. bir makyaj yap göz altlarına gitsin. Bel mi önemli yani. Burun Estetiği maddi olanak varsa ol yoksa burnu küçük gösteren makyaj stilleri var öğren yap. Benim burnumda hep alay konusuydu. Alay eden çocuk bana çıkna teklifi etti üstelik.

0|0
    0|0
    • Canım ya beni anliyosundur umarim 😖

• Hiç acınasi hissetmiyorum 16da evlendim iki çocuğum var. Hala da çok beğenilen bir kadınım. Kimse burna ya da bele bakmıyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben de arada sevmem kendimi fakat takmamaya çalış. Kendine değer veren biri ol.

1|0
    0|0
  • Kendinle barışık ol.

0|0
    0|0
  • Güzellik içte olan bişeydir takılmamalısın.

0|0
    0|0
  • Bende çirkinim :D başka çirkinlet olmasa çirkinleri kim sevecek :D

0|0
    0|0
  • Boyun kaç

0|0
    0|0
  • Hiç uzulmene değmez Eller Kıymet Bilmez sen nasıl mutlu oluyorsan hayatı öylece yaşa

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim denerim 😞

• nefes alıyorsan gerisi teferruat :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• için güzel olsun boşver. burun estetiği dicem yaptırabilirmisin bilmiyorum. morlukları göz altı kapatıcı ile kapat. boy fazla önemli değil bir kadında. sporda bele yüklen

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek al ve ozamana kadar aynaya bakma..

0|0
    0|0
  • Psikiyatra git hepsi cozulur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...