İslamı sizce en laikiyle yaşayan Halk hangisi?

Düşünüyorum öyleyse varım cvplar sizde...
detay detay detay detay

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Çok muhtaç olmalarıına rağmen inançlarında hiçbir tereddüt yaşamayan milletler. Afrikadaki arakandaki ya da endonezyadaki müslümanlardır heralde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç bir devlet yaşayamadı ve yaşatamadı Türkler şamanizmle karıştırıp ortak bir din elde ettiler Arap Devletlerinin başındakilerde kendilerine göre dini yorumlayıp halka onu öğrettiler hic bir devlet şuana kadar yaşatamadı ve yaşamadı en dogru şekilde İslamiyeti

0|1
    0|0
  • İslam dini en güzel dönemlerini önce Peygamberimiz (s. a. v) ve 4 Halife zamanında yaşadı..
    Onlardan sonra hiç kimse İslamiyeti hakkıyla layıkıyla yaşayamadı.. Yaşattırmadı!

0|1
    0|0
  • Zulüm altında olan bütün Müslümanlar, bazen düşünüyorum, hangi yüzle onlarnan ayni Cenneti istiyeceğiz! Allah bizi affetsin.

1|1
    0|0
  • Suriye dhsgshshs

0|2
    0|0
  • Suriyeliler

0|2
    0|0
  • Düşünmedim.

0|1
    0|0
  • yok öyle bir halk ya islam hoşgörü dini falan değil sadece kafa kesen bir din yasaklayıcı bir din

0|1
    0|0
  • Müslüman lar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• En Doğrusunu Allah ve Resulü Bilir Bu Zor Bir Soru Doğrusu.. Kişi Nefsinden Sorumludur. Herkezin Laikiyle Yaşaması Lazım Bana Göre.. Fakat hangi halk yaşıyordur bilmiyorum. Çünkü Zaman Gerçekten Ahır Zaman Allah'ı Unutmuş Olarak Yaşıyor Çoğu Milletler.. :( Allah Ümmet-i Muhammed'i Yeniden Bir Araya Getirsin ve Cem Eylesin İnşâAllah :(

0|1
    0|0
  • bizim ülkemiz laik bir ülkedir. yaşamak isteyen gösteriş yapmadan kendi içinde yaşayabilir, ona kimse birşey demez. ama tayyibin sürüleri gibi gösteriş yapa yapa yaşamak değildir.

0|1
    0|0
  • Çok şükür Türkiye

0|1
    0|0
  • Turkler

0|1
    0|0
  • Turkiye bence...

0|1
    0|0
  • suudi arabistan tabi ki

0|1
    0|0
  • bence kürtler hacı. İslama çok bağlı bir millet. pkk dışında tabi

0|1
    0|0
  • Türkiye dinler var :D Kahkaha attım jsjs
    Maalesef İslam dinin hakkıyla yaşayan bir topluluk veya millet kalmadı ortalıkta.

Dini kendi çıkarları için kullanan fasıklar, fesatçılar doldu.
    Rabbim yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
  • Bence irak turkmenleri.

0|1
    0|0
Yükleniyor...