Kapı çalındı " Tak tak tak " karşınızda Hz Muhammet (sav) ona ne sormak istersiniz yüzüne bakacak yüzünüz olur mu?

Kapı çalındı " Tak tak tak " karşınızda Hz Muhammet (sav) ona ne sormak istersiniz yüzüne bakacak yüzünüz olur mu?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

• 'Kureyza'da yaptığınız şey istediğin kadar yahudi şeriatı diye kıvırmaya çalışsan da düpedüz katliam değil miydi?' diye sorardım.

1|0
    0|0
  • + Ben Hz. Muhammed, bana ne sormak istiyorun.
    + Ama şimdi gecenin 3 olmuş gelmişsin bana ben muhammet diyorsun? lütfen benim uykum var hadi sende git dön yerine.

Der kapatırım.

0|0
    0|0
  • Soruya bak :D

0|0
    0|0
  • ne diyim ki ben desemde o anlamaz o dese ben anlamam ben arapca bilmiyom sen ne ara ogrendin

0|0
    0|0
  • Gel de ahalini gör derim... Anlarsa tabi 😊

0|0
    0|0
  • o kadar karıya evlenmeden de sahip çıkılmıyor mu derdim?

1|0
    0|0
    • O amaç farklıydı gizli bey sen uçkurunu düşünüyorsun herkesi kendin gibi bilme.

• yeterince tatmin edici değil cinsel temasda bulunmadıgı sürece o kadınlara ne yapılıp yapıllmaması gerektiğini anlatırdı anlatılmıcak seyleride normal eşi olanlar o kadınlara bahsederdi.

• cahil dönem de dul kadınlar rahatsız ediyorlar ondan peygamber effendimiz s. a. v bazilar görmedi bile namus korumak için o zamanla bu zaman ayn değil ama suda var bu ülkede tecavüz dolu o dönem de kadın değer yoktu bir eşya değer veriliyordu kadın verilmiyordu

Yükleniyor...