Sitede birileriyle mesajlaşmayan kim var :) yalnızlar nerelerdesiniz :) ?

Sitede birileriyle mesajlaşmayan kim var :) yalnızlar nerelerdesiniz :) ? Siz neden birileriyle mesajlaşmıyorsunuz :) ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir mod hariç şikayet konusu olmadıkça konuşmuyoruz genelde :) gerek yok tanımadıklarla muhabbete

0|1
    0|0
  • Ben Çünkü gerçekleriyle kendini ortaya koyabilen kimse yok kimsenin yalanıyla uğraşacak vaktimde yok

0|0
    0|0
  • Mesajlasmak istemiyorum cunki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 2 gündür yalnız_erkek nikli üye peşimde sürekli mesaj atıyor Allah sonumu hayr eylesin. @kermitttt in üstüne saldım ama çocuk yine bana döndü demek ki istediği benim. Hiç iyi şeyler olmayacak gibi ama du bakalım:(((

Cayırt

0|2
    0|0
  • Kardeş yazmasına yazarız ama şu son yaşanan olaylardan sonra sapık algısıyla beraber atalarımızdan kalma linç kültürüyle temas yaşarız :D böyle uzaktan uzaktan takılalım en iyisi.

0|1
    0|0
  • Fake şahsiyetler havada uçuşuyor çünkü. Gerçek hayatını tamamiyle farklı yansıtan ve sizi kandıran çok insan var burada. Olur da şanslıysanız tanınması gereken sağlam karakterli insanlarda var elbet :) Ama %1 ' i geçmez ne yazık ki..

0|1
    0|0
  • Yalnızların adamı :D arada tek tük sohbetlerim olur değerimi tam bilen yok D:

0|1
    0|0
  • Konuştuğum KScanlar var elbette 😊

0|1
    0|0
  • @nedesembilemedim36 denen zındık üzerime yalnız bir erkek yolladı, çok şükür bumerang gibi çocukmuş, tekrar @nedesembilemedim36'ya dönüş yaptı sdfsdf

haşırt.

0|1
    0|0
  • Allah'tan başka kimsem yok o derece diyeyim..

0|1
    0|0
  • ben varım. kimseyi rahatsız etmek işim değildir.

1|0
    0|0
  • Kim ile iletişim kursam fake çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • Geyik yaptıklarım var 😊

0|0
    0|0
  • geldiğimden beri mesaj aldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...