Aileme nasıl acı çektirebilirim?

Ailemden nefret ediyorum ve onlara en büyük acıyı çektirmek istiyorum? Sizce bunu nasıl başarabilirim?

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• Ya sizin nesliniz niye tukenmiyo? Ailemden nefret ediyorum nasil bicumle aklim almiyo benim. Sen annenin karnina tekmeler atarken o canim yaniyo diye mi sizlaniyodu yoksa "aa tekmeledi " diye heycanlaniyo muydu. Seni dunyaya getirirken cektigi sanciyi basina ne zaman kaktı acaba? Yoksa seni kucagina alinca buna degdi mi dedi? Seni bu yasa getirebilmek icin calisan baban belki soylendi belki soylenmedi ama seni bu yasa getirmedi mi? Daha ii bir hayatin olsun istesin veya istemesin 'ki istemistir 'ugrsti senin icin. Insanoglu nankor ya cidden nankor. Yetmiyo size. Ne yapsalar az geluyo. O kadar ekmekelrini yemissin hi git sukret ailesi olmayanlar var. Tiksiniyorum sizden ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eziyette gorsen intikam alma havale et

0|0
    0|0
    • eziyet görmüyorum ama beni zerre kadar sevmiyorlar... yanlarına kalsın istemiyorum...

• Sen umursama sen Allah icin sevde onlar iste sevsin iste sevmezsin

• anladım. teşekkür ettim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden boyle bisi istiyorsun ki? Bence yapma. Bak bunun ilerisi de var. Sen ailene nasil davranirsan cocuklarin da ileride sana oyle davranabilir. Anne baba onemli. Eger yanlis seyler yaptiklarini dusunuyorsan en fazla uzaklas. Zaten ozlerler. Ama bence kotu bisi yapma sakın. Belki simdi sinirlisin bir sakinlessen mesela? Biraz uzak dursan

0|0
    0|0
    • ailemin bana davrandığı gibi çocuklarıma davranmayacağım için çocuklarımdan böyle bir şey göreceğimi düşünmüyorum...

• Sen iyi davransan da onlar vefasiz olabilir. Bence dedigimi bir dusun

• peki

• Nasıl bir yaratıksın sen

0|0
    0|0
    • nasıl bir canavar olduğumu bilmiyorum henüz?

• Olmen lazim

0|0
    0|0
  • Seni buna iten sebeb ne öncelikle onu söyle ona göre cevap verelim...

0|0
    0|0
    • tam olarak emin değilim ama her şeyleri banel geliyor...

• İntihar ediyor süsü ver ya da psikolojisi bozuk gibi davran gerçekçi olsun. Ya da 2-3 gün kimseye haber vermeden bir yerlere git telefonunu kapa

0|0
    0|0
  • Bir psikopat daha

0|0
    0|0
    • psikopat değilim... yaşadıklarımı bilmiyorsun. sevgisizliğin ne demek olduğunu bilir misin? bir insanı inthar etmeye kadar sürüklediğini. ihtihar düşüncelerini zihninden geçirdiğini ve sürekli mutsuz olduğnunu bilir misin?

• Onlar senin ailen fark edersen?

• ailem olmaları bir şey değiştirmez..

• sktirip git mesela.

0|0
    0|0
  • Kendini bir yerden at onlara en iyi ödül olur cunku senin gibi evlatları var 😊

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• Olsun bir kere kıl bisey kaybetmzsn ama çok sey kazanabılrsn

• denerim...

• Nefret etseydin umrunda olmazdı. Umrunda oldukları için acı çektirmek istiyorsun belli ki.

0|0
    0|0
    • Nefret ediyorum ve o yüzden de acı çektirmek canlarını yakmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlara evlatlik oldugu soyle

0|0
    0|0
  • İntihar et kanka

0|0
    0|0
  • Kendi hayatınla başla

0|0