Giresunlular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Giresunlularla ilgili neler duydunuz gelenekleri aile yapıları vs nasıldır? ben bambaşka bir kültürden geliyorum aile uyumu nasıl olur merak ediyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Güncellemeler:
güncel

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben giresunluyum... Giresunun sahil ve iç kesiminin insanları kültür olarak birbirinden çok farklıdır.. Sahil biraz daha rahat aile yapısına sahip, dini yönden çok alakadar değildir ama çamoluk, şebinkarahisar ve alucra gibi iç kesim daha mutasıp ve kapalı bir aile yapısına sahiptir..

1|0
    0|0
    • sahilde bizimkisi ama fazla rahat

• yani bilmiyorum siz nerelisiniz ve aile yapınız nasıl ama dediğim gibi genel olarak rahat ve çokta dikkatli olmuyorlar..

• aynen koruma içgüdüsü sıfır neredeyse sanki izmirli :D

En İyi Kız Görüşü

• iyidirler diyelim.. 2 yılım geçti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir kişi tanıdım giresunlu üniversiteden bır kız arkadaş kardeş can mukemmeller ya =) bana finduk getırırdı :D

1|0
    0|0
  • Kizsa sikinti erkekse sorun yok yanlis anla cinsiyet ayrimindan degil sadece benim dusuncem giresundan cik arkadasim var ailemdede var kizlar cok hircin ve kavga darcigi oluyo hep jendi istedikleri olsun istiyo ama erkekler oncelikle mert ve koruyucu kendisinden cok yanindaki ve sevdini dusunuyo

1|0
    0|0
    • benim sevgilim 3 erkek kardeş kız yok ailelerinde bilmiyorum ama annesi kavgacı olur mu acaba :( pek bir koruyuculuğunu da görmedim bu arada bana göre rahat geliyor hatta sinir oluyorum

• Dedim gibi bu benim girusum hem herkes ayni olabilir diye biside olamaz ben karsilastigim ve ailemdeki kisilere gore kiyaslama yaptim

• İyisi denk gelmedi bana

1|0
    0|0
    • :( kötü yönleri neydi peki

• Giresunlular genel anlamda çok iyi insanlardır.

1|0
    0|0
  • il il ayırmak yanlış olur

1|0
    0|0
    • karakter değil aile yapısını soruyorum kültür yemek zevkler vs :)

• Nedir bu giresunlularla derdiniz

1|0
    0|0
    • derdim yok sevgilimin ailesiyle tanışacağız ciddiye biniyor olay bende tanımadığım bir kültür olduğu için merak ediyorum

• Everirler direk sizi o eve girersen bence girmelisin

• nasıl yaaa hemen olsun istemiyorum ben tanışacağız sadece

• Kizlari iyi degil

1|0
    0|0
  • Pis insanlar hiç sewmem bide sinop bide kars

1|0
    0|0
    • hangi özellikleri kötü peki açıklarsan sevinirim :)

• uuuuu çok kötü oldum ama şimdi sevgilim de hiç kıskanç değil çok sorun ediyorum bunu

• Giresunlummu sevgilin dusmanima vermesin allah

• Sadece kizlarinin guzel oldugunu duydum

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Benim ailemin içinde ve çevrmde bolca oldu ailemin memleketi sebebiyle. (biz giresunlu değiliz ama bizde karadeniliyiz) O yüzden iyi tanırım tabi herkesin iyisi kötüsü vardir ama giresunlular da pek nadir iyiler yalancisi var ayyaşı var kadın düşkünü var Amerikaya girmesi yasak olanı var me ararsan var. :D

1|0
    0|0
    • Ama tabi herkes bir değil... :) :)

• bitsin mi bu ilişki :D

• Ilişkin için yorum yapamam o senin bileceğin iş. Herkes aynı değil, sonra ben zan altında kalmiyim. :) :) :)

• Giresundan kolay kolay adam çıkmaz.

1|0
    0|0
    • nasıl sorunlar yaşanır peki

Kızlar Ne Diyor 3

• Rahat insanlar cins insanlar

1|0
    0|0
    • ne kadar rahatlar:( cinslikleri ne

• bir tanıdigim vardi ama pek sevmem kendilerini bir sey saniyolar

1|0
    0|0