Erkeklere güven olmaz bende erkeğim ordan biliyorum Fitness antrenörüyüm abimde boksör 8 yaşında kız kardeşimiz var?

1,90 90 kiloyum abimde 1,90 85 kilo kardeşimin gözünü korkutsak mı acaba ilerde ona buna veren kızlar gibi olmasın çok var ortalıkta öyle kızlar p1ç erkekleri sevmem efendi saygılı erkekleri severim ilerde inşallah iyi biri çıkar karşısına çıkmazsada mezara gömerim vallaha?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• 2tane Abim var bu baskıyı 18yıldır görüyorum ben bana zarar verebilecek insanlar ayirt edebilecek düşünce te sahibim herkes gibi abimden korkarak mi yasicam kendime gore mi bazen anlayamiyorum hicbir erkeğe sans veremiyorjm sirf abilerim yüzünden ve bana bagrirarak cagirarak bu yanlis Asla yanlis yapamazsin dedikleri şeyi yaptim kimse kimseye baski uygulanamaz.

0|0
    0|0
    • güvenilir sanarsın sonrada kalbini incitir bilemezsin

• Abisi olan kızlara acıyorum.

• benim eşim 10 tane erkekle cinsel ilişki içinde olucak ben bakir'im ben o kızı haketmediğimi düşünüyorum eşime saklıyorum öyle şeyleri

En İyi Erkek Görüşü

• Babam abim ben kardesime surekli biseyleri yasaklama girisiminde bulundugumuz zaman o daha cok istiyordu. Simdi tamamen serbest biraktik 3 yildir.1 sene once kapandi namazini orucunu Kurani eksik etmiyor. Rahat birakin, cok bozarsa sert bir sekilde uyarin ama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• saten kimsenin kötü niyetle yaklaşabileceğini zannetmiyorum yani biriniz boksör biriniz fitness antrenörü bide sakın gözünü korkutmayın ileride özgüven eksikliği olmasın

0|0
    0|0
  • Gözünü korkutmak ne demek ya zaten öyle abileri varsa kimse kötü niyetle yakıaşamaz korkudan abilik yap yanında ol ilişkileri olacaktır yaşı geldiginde haberdar ol yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• merak etme zaten iki tane boksör ve 190 boylarında abisi olduğunu öğrenirse ayrılır

0|0
    0|0
  • Yaşlar kaç abi hayırdır böyle :D

0|0
    0|0
    • ben 23 abim 25

• Valla abi şüphen ile çok haklısın ama biraz da erken gibi bir kaç sene daha bekleyin derim. Ama sonuçta Türkiye'deyiz olur mu olur ortalık p3z3v3nk kaynıyor hergün bir özgecan cansu ülkemizde kızlar yaşayamaz oldu, haklısın abi sen tavrını koy öğrensin herşeyi.

• Biri şuna 8 yaşındaki kardeşine hallenmeyeceğimizi açıklasın uygun bir dille.

Cayırt

0|1
    0|0
  • helal size kardeşim

0|0
    0|0
  • abi fitness antrönüysen söylermisin efedrini nerden bulurum biliyorum alakasiz ama önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...