Ygs stresine çözüm var mı?

Bunları yazarken bile eğlıyorum ellerim titriyo 2 hafta var ben sınavda ne yapacağım ya lütfen bir r şeyler söyleyin geri kalan hayatımı 3 saatlik bir sınav belirleyecek bu nasıl bir sistem?
Tembel bir öğrenci değilim netlerim fena değil fakat düşünmeye engel olamıyorum zaten evin en büyüğü benim annem sürekli kardeşlerine iyi örnek old iyor ve sadece 1 ildeki yani ankaradaki üniversiteleri yazmam konusunda baskı yapıyor. Hatta baskı değil resmen şartlandırıyor, sanki olması gereken oymuş gibi...
Ney yapacağım gerçekten bilmiyorum..

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Elinden gelenin en iyisini yapmaya calis. Hersey olacagina varir. Herkes doktor muhendis olacak degil ya sende atarsin kapagi bir yere.

0|0
    0|0
    • İnsanların söylediklerinni umursuyorum sorun bu geleceğimi bu şekilde mahvediyorum ve kötüğ bir yaşam istemiyorum.. Sen Şu an bulunduğun konum ne ise, ondan memnun musun?

• Rica ederim. Siteden cik ve dersine bak. Iyi bir yere kapak atarsan cok bos vaktin olacak. Burda egitim ODTU den Bogazicinden kat ve kat iyi oldugu icin, ekstra ders calismana gerek kalmiyor; dersi derste ogreniyorsun. O yuzden kafam rahat. Sende Hacettepeye kapagi atarsan 4 yilin cok guzel gececek. Tabii ekstra ders calisirsin ama sadece vizelere finallere calisirsin. Onun disinda uni de vaktin hep bos olacak hobilerinle ilgilenebileceksin :) Lutfen sık disini 4 yilinin guzel gecmesini istiyorsan...

• Çok teşekkür ederim :) İyi hissettirdin bir anda. Kendine iyi bak iyi günler :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...