Şu an fikirlerinizi öğrenmek istiyorum?

şu sıralar hiçbirşeyden zevk almıyorum., film izlemek, oyun oynamak, kitap okumak, okulda bile arkadaşlarla takılmak ( ki 3 5 tane sayılıdır arkadaşım, üniversiteye gidip geliyorum evimden, evin orda barkadaşım yok, yani arkadaş konusunda yok diye değil ama takılmaktan zevk alamıyorum artık, insanlar soğuk geliyo ne biliyim nedenini bende bilmiyrum işte, ) kız arkadaşımda yok, o konuda şanssız mıyım artık ayda beni seven bri mi yok bilmiyorum. Tek başıma takılmayı seviyorum ama bir süre sonra buda sıkıcı gelmeye başladı, hayal kurmayı severim ama bu bile Şu an huzur vermeyo bana.. hayatımda bişeyler eksik ama ne oldugunu bilmiyorum bana önerilerinizi yazar mısınız?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatında yenilik eksik. Hayatın bir kısır döngü içinde kalmış ve her zaman yaptığın şeylere sıra geldiğinde, yeteri kadar zaman geçmiş olmadığı için, o şeylerden tat alamıyorsun. Daha önce yapmadığın birtakım aktiviteler yaparak hayatına yenilik katmalisin bence.

0|0
    0|0
    • neler yapabilirim, fikir verir misin?

• Peki kendi zevklerinden ornek ver mesela naparsin?

• Benden örnek alırsan işin zor. Günüm namaz kılmak ve Kuran okumakla geçiyor. Bazı bazı da geceler meyve yiyorum ve o sırada film falan izliyorum veya youtube videolarına bakıyorum. Ben hayatımdaki hobileri değiştire değiştire kullanıyorum. Bu yüzden hepsinden haz alıyorum çok şükür. Senin yeteri kadar hobin yok bence. Bu arada bence Amakı Hayal adlı kitabı oku. Hayatını değiştirebilir. Şule yayınlarından çıkanı okumuştum ben.

Kızlar Ne Diyor 2

• Maneviyat eksik. Kalpler ancak Allahi anmakla huzur bulur. Ruhumuzun gıdası da Allahi anmak namaz kilmak kuran okumak.. Dene kardesim belki biseyler duzelir. Dua dt birdd bu durumunum gecmesi icin..

0|0
    0|0
  • Depresyondasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...