Annenizi veya babanızı huzur evine bırakır mısınız?

arkadaşlar ne olursa olsun babanız size kötü dahi davransa veya anneniz onları huzur evine bırakacak kadar merhametsiz olur musunuz ya da eşiniz istenedi onları evde ne yaparsınız

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eşim istemezse kapıyı dışardan kapatır gider Anne babamin her zaman başımın üzerinde yeri vardır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eşimi kapının önüne koyarım 😄 Gerekirse işini bırakıp benim annemle babamla ilgilenecek evi çekip çevirecek benim eşim olacak insandan maddi bir beklentim yok tek beklentim aileme ve bana karşı saygılı olsun saygılı evlatlar yetiştirsin. Bu dünyada ne elersen onu biçersin ben bunu yapacağım ki benim evlatlarımda bunu görüp bunu yapsın bizlerde yaşlanAcağız Birgün ve hayat göründüğü kadar uzun değil ibadet en büyük sermayemizdir anneye babaya söylenecek ufacık güzel bir söz bile ibadettir. Bu benim görüşüm tabi ki

1|0
    0|0
    • peki sen eşinin annesine babasına bakar mısın

• Gerekirse evet ama eşimin annesine babasına da eşimin erkek kardeşi varsa o bakmalı birlikte yaşamalı eğer yoksa bu bize düşüyorsa seve seve bakarım hemde

• asla kesinlikle bırakmazdım annelerin yeri başın üstüdür ama ülkemizin sadece %30unun gerçek aile yapısını yaşabiliyor anneler ve babaların aile bilgisi çocuk yapmaktan ibaret olduğu için. kimseye aile konusunda tavsiye vermek istemem oğlunu hırsız, gaspçı, tecavüzcü, saldırgan, nankör, kalitesiz ve vasıfsız yetiştiren anne sayısıda çok fazla

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun birakmam. bunu isticek biri benim esim olamaz zaten. bir insana en cok yakisan vicdan merhamettir.

1|0
    0|0
  • Allah o günleri göstermesin biz bile düşebiliriz.

1|0
    0|0
  • Bırakırım tabiki. Bazı huzurevleri bizim evden lüks. Benden çok çok daha iyi bakarlar.

Not : TR'de değil.

1|0
    0|0
  • asla. boşanırım eşimden

1|0
    0|0
  • Hayir aaslaa o ana ata atilmaz basmn üstünde yeri var

1|0
    0|0
  • bırakmam

1|0
    0|0
  • Olmaz asla

1|0
    0|0
  • Son nefesimi verene kadar asla bırakmam ve müsade etmem böyle bişeye

1|0
    0|0
  • Bırakmam.. Hiç olmadı güvenilir bakıcı tutarım

1|0
    0|0
  • Ölürüm yine bırakmam

0|0
    0|0
  • asla...

1|0
    0|0
  • Allah hiçbi anne babaya yaşatmasın böyle bir duyguyu

1|0
    0|0
  • hayatta bırakmam

1|0
    0|0
  • Şartlara göre değişir bu durum.

0|0
    0|0
  • BİZDE ÖYLE ŞEYLER OLMAZ Kİ İHTİYAÇ OLMADIĞINDAN D. BAKIRDA HUZUR EVİ YOK

0|0
    0|0
  • ne huzur evi ya ayıp denen bişey var olur mu öyle şey bukadar mı vicdansız olunur ya ben direkt sabun fabrikasına yollarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayır bırakmam anneme de babama da bakarım gerçi kimin kime bakacağı belli olmaz.

1|0
    0|0
  • Öyle şey yapmam. Ne kendi ailemi ne de eşimin ailesini birakmam.

1|0
    0|0
  • Asla.

1|0
    0|0
  • İzin vermem

2|0
    0|0
  • hayır.

1|0
    0|0
  • Hayir yapmam

1|0
    0|0
  • Bırakmam.

1|0
    0|0
  • Huzur evine bırakmam huzuru evime getiririm

1|0
    0|0
  • Babami birakmam

1|0
    0|0
  • Eşimi fuckarım o kimmiş

1|0
    0|0
  • Oraya bırakılmayı hakedenlerde var zamanında yedikleri nanelerden dolayı

0|0
    0|0
  • Bırakmam.

0|0
    0|0
  • asla ama asla eşimden vazgeçer gene yapmam isterse dünyanın en kötü insanı olsun, onlar anne baba onları en çok yaralayacak şey budur heralde. aklının ucundan böyle bir düşünce geçmesin, burada sorman bile hata bukadar kötü bir kalbiniz yoktur umarım! onlar bunu neolursa olsun haketmiyor orası bakıma muhtaç dayak yiyen kahrından ölen sıkıntıdan ölmeye dayanmış yaşlılarla dolu bunu onlara yapma çokmu zor dünyada azıcık vakti kalmış insanlara hayatınızda ufacık yeraçmak?

1|0
    0|0
Yükleniyor...