Kız arkadaşınızla yemeğe çıktığınızda hep hesabı erkekler mi ödüyor?

Yemek yiyorsunuz sürekli hesapları erkekler mi ödüyor?

Güncellemeler:
Tamam @yonca95

2|3
133|81

En İyi Kız Görüşü

• Genelde erkek öder yani ama kız ödemek isterse de kavga etme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 132

• ne farkederki?

3|2
    0|0
  • Eski erkek arkadaşımla genelde sorun etmiyorduk böyle şeyleri, ikimiz de öğrenciyiz kafasındaydım ben.
    Her seyi ona ödetmek sacmalık olurdu, bir öğrencinin üzerinde böyle bir yük bencillik. Arada sırada ısmarlıyordu tabiki ama eğer bende para varsa bunu sürekli hale getirmeye gerek yok.

0|1
    0|0
  • Bence Bazi Seyleri Paylasmak önemli, Sevgilim yanliz yasiyor ve bazen Mutfak alisverisini yemekleri ben yaptigim icin ben aliyorum. Birlikte ciktigimiz alisverislerin hepsini kendisi öder. Ben ödemeye kalkasamda red eder. Disarda yemek yedigimizde 80% o öder ama ben ödemeye kalktigimdada bir kac kez hayir demez.

Demek istedigim su ki, Kadin kadinligini ciktigi yemekte, Adamsa oturdugu Kadinla belli eder :) Her hesabi Adam ödicek mantiginla giden Kadinlarin geri döndügünü cok gördüm. Ödesin diye israrci degil yaninizdaki esinize Destekci olun.

Sevgiler ;)

0|0
    0|0
  • Hayir ya ilk bulusmalarda eski erkek arkdsm oduyordu bende kendim odedigim oldu yani hep o odicek diye birsy yok

0|1
    0|0
  • açıkçası ben erkek friendimle çıktığım zaman bazen o ödüyo bazen ortaklaşa ama sevgili durumunda ise erkeğin ödemesi daha cazip geliyo bunu inkar eden erkekler varsa açıklamasınıda yapablrm osmanlı zamanlarından bu zamana kadar kadınlara pek hak tanınmıyodu e haliylede adam çalışıp adam ödüyodu. gelenek gibi bişi sAF:SD

0|0
    0|0
  • Ödücekmiş gibi elimi bir çantaya atarım baktım hop dur napıyosun demiyo çat koyarım masaya parayı afiyet olsun hayatım der geçerim. Genel olarak erkek ödemeli. Ama sıkışıksa veya yanında parası yoksa bayanda ödeyebilir. Uzun ilşkilerde rahatsız edici değil fakat ilk görüşmede kıza hesabı ödetirsen öküzlükte bir Lv daha atladın demektir tebrikler.. :)

0|0
    0|0
  • Hiç çıkmadim ama ortaklaşa odensin
    Esinse birisi oder ama sonuçta hicbiseyin

0|1
    0|0
  • sevgilimse genelde o öder.. bazen sinirlenirim hep o ödüyor diye çaktırmadan tuvalete gidiyorum diye öder gelirim :) arkadaş ortamında isem zaten kendi yiyip içtiğimi öderim..

0|1
    0|0
  • Evet hep onlar veriyor

0|1
    0|0
    • Seninde ödemen lazım

• Aynen 😊zaten iki tarafta boyle maddi konulara fazla önem vermemeli bence.

• Bence %60 çoğunlukla erkek ödemeli bazı durumlarda hesabı birlikte yariyariya odemek de makul bana gore tabi oda karşı tarafında içinin rahat etmesi adına.

• Evet bende genelde hep eşim ödemiştir sevgiliyken. Ben kaç kere teşebbüs etmeme rağmen ödetmezdi. Zar zor bikaç kez ödeyebildim.

0|0
    0|0
  • Hep erkekler ödüyor nedense. Burda bazı kadınlarında suçu var bence. İşlerine gelince kadın erkek eşitliği işlerine gelmeyince hesabı erkek öder. Ben saçma buluyorum bir gidişte o öder diğerinde o vs. Ama erkeklerde ilginç davranıyo yani ödemek isteyen bayanla kavgaya kadar gidebiliyor bu inat. Ne gerek var halbuki. ^-^

0|0
    0|0
  • Burada 3un 5in hesabi yapilmis.
    Guzel bir iliskide olmaz bu. Kimin varsa o oder. Kimseyede koymaz bu durum. Kredi kartimi alsin ciksin alisverise sikayet etmem hatta hosuma gider. Kendini 2 simartmis cok mu?
    Ama surada bir yemek parasini konusan insanlar oluyor ya bu mide bulandiriyor. Yemek parasini sorun yapan birisiyle daha maddiyati asamamisken maneviyat isine girilmez.

0|0
    0|0
  • Kadına hesap ödeten erkek bacımdır

0|2
    0|0
  • Hayır bir yerde o ödemişse başka yerde ben öderim.

0|0
    0|0
  • Erkek odemeli. Odeyemicekse yemege cikmasin. Turkiyede boyle kardeş. Param var sukur isimde var ama karsimdaki erkegin ne oldugunu anlarim bu davranisla. Soz Nisan dugun olur bende oderim ama sevgililik boyunca odemeli. Hesap odeyemeyen adam ileride esine cocugunada bakamaz diye dusunurum. Dusuncemin altina gereksiz yorumlar yapmayin hesap odemeyen erkekler cunku bu benim dusuncem. Herkes kendi yorumunu yapabilir.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada ortak ödenmeli de sonradan ara sıra erkek ara sıra kadın bence.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hiç çıkmadım ama çıkarsam yapmayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben ödüyorum genelde çünkü maddi durumum sevgilimden biraz daha iyi. Boşuna masraf çıkarmaya gerek yok çocuğa.

0|3
    0|0
  • ilk başlarda sevgilim ödüodu şimdi kimin parası vars ao ödüo

0|0
    0|0
  • Hep erkege odetmem kendim de öderim

0|2
    0|0
  • Ortaklasa

0|1
    0|0
  • ben hıc erkege yuklenmedım..

0|1
    0|0
  • O an kızın parası olmayabilir hem bu bir gelenek haline geldi sanırım ama benim içim rahat etmiyor ben yediğimin parasını ödüyorum

0|0
    0|0
  • Sevgilimin parası varsa o öder yoksa ben öderim. Arkadaşlarım ise yakınlık derecesine göre değişir ortak olur ben olur o olur belli olmaz

0|0
    0|0
  • Eğer ki erkek arkadaşım da olmadığını bilsen bile kartı veririm o ceker dışarıya karşı kötü görüntü oluyor bayan ödeyince ama erkek arkadaşlarımla veya sevgilim le öyle bir sıkıntı yokkk

0|0
    0|0
  • Ödemeye çalışıyorum ısrarla odetmiyor beni küçük dusuruyosun bir daha böyle bisi yapma dedi bir kac kere o lavaboya gittiğinde gizlice odedim ağzıma etti

0|0
    0|0
  • Hayır. Ya herkes kendi yediğini ödüyor ya da işte birimizden biri çıkıp dur be içimden geldi ben ısmarlıyorum diyor. Onun dışında genelde ben ödüyorum, hem benim maddi durumum ondan daha iyi hem de bu ara biraz zor durumda yardımcı olmak için.

0|0
    0|0
  • Alman usulü olsun. Hak geçmesin.

0|0
    0|0
  • Hayır herkes kendi ödüyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    102

Erkekler Ne Diyor 81

• Kadına hesap ödetmem ama o çantaya bir elini atsın o boğuşmayı o mücadeleyi bir hissedeyim ama ödetmem.

3|2
    0|0
  • Evli ya da nişanlı değil ve çoğunluğunu ya da hepsini erkek ödüyor ise kız para avcısıdır.

0|1
    0|0
  • Su gune dek bir kez de dur ben ismarliyorum deyip beni durduran bir kiz tanimadim, karsilasmadim.. herhalde hayatimin sokunu yasar once, sonra da bu inceligi icin asik olurdum.. ama bir kez bile rastlamadim ya, elini cebine atan tek bir kiz bile tanimadim..

0|0
    0|0
  • Ortak bizim paramiz

0|1
    0|0
  • Yanımdaki kıza hesap ödetmem prensip meselesi

2|2
    0|0
  • İlk zamanlar ben öderim. Sebebi de kızı daha iyi tanıyabilmek.
    Olay şu ki, tamam ben zaten ödeyeceğim ama insani olarak sen de bir ödemeye kalk veya ne bileyim bir para uzat bişey yap. Kimisi kalkıyor masadan direk senin ödemeni bekliyor ya sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Eşitlik istiyoruz deyip erkeğe ödetmeyi görev bilen ne kadar kızımız varmış

0|0
    0|0
  • Hesap ödemek sorun değil, dostlarımla kavga ediyoruz neredeyse hayır ben ödeyeceğim diye

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • Babası olmadığıma göre, yarı yarıya Alman usulü öderim.

0|1
    0|0
  • Arkadaş veya sevgili de olsa ilk çıktığınızda erkeğin ödemesini daha doğru buluyorum ben, öyle hissediyorum. Diğerlerinde de erkeğin durumu varsa ödeyebilir ama sonuçta genelde iki tarafta öğrenci olduğundan bu işlerin bir noktada karşılıklı olması gerekir, tabi sürekli buluşup takılıyorlarsa. Ben hergün bunu karşılayabilecek şekilde maddi durumda olsam mesela zaten erkek arkadaşlarıma bile ödetmem yeri gelince. O kadar zengin olamadım ama sağlık olsun gönlümüz zengin :D

0|0
    0|0
  • Bu sorun edilmez.

1|0
    0|0
  • Lafa gelince "Ben ayaklarının üstünde duruyorum " derler * hesabi erkeğin ödemesini beklerler. Centilmenlik filan bir yana bazı kızlar hic bir şeyi haketmiyor. sende çalışıp kazaniyosun oda çalışıp kazanıyor hep sen hep sen olmaz. yok öyle bir dünya. çıkarıp odiyecek yeri geldiği zaman
    #Krogenç

0|0
    0|0
  • Öyle bir kaide yok, maddi yönden kim uygunsa o ödeyebilir,

0|0
    0|0
  • Ben kız arkadaşımdan alıp ödüyorum kasaya kadar zahmet etmesin

0|0
    0|0
  • Yemek ısmarlayanım çoktur. Bir de o hesabı öderken bakışlar var ya sanki işte ben ödedim ! ben ! beeen ! I got the powerrr ! biraz komik ama hoş bir şey.
    Hesap ödeme olayları basit birşey aslında pek kafaya takılacak bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Eğer cebimde ki para hesaba yetiyorsa ben öderim yetmezse takviye alırım

0|0
    0|0
  • hayır :D

0|0
    0|0
  • Genellikle biz öderiz tuvalete diye kalkıpta kız gidip öderse de yabıcak bişey yok yani parayı geri verip ben mi ödeyim neyabayım yani

0|0
    0|0
  • Bizde hesabı erkek oder dimi Matmazel @lonelylonelylonely 😊

0|0
    0|0
  • çok nadir arada ben ödicem derse öder yoksa ben hallederim ama kız arkadaş var bir de yar var sevgili var uğruna feda ettiğin çok şey var

0|0
    0|0
  • Normalde evet

0|0
    0|0
  • ben öderim normalde ama artık kendimizi keriz yerine koymakdan vazgeçelim. çünkü kızlar arsızlaşmaya başladı kanki. Yiyici tipler doluştu etrafa :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım yohh :( :(

ama olsa da hep ben ödemem... o da öder (._.)
    para mı s*çıyorum ben :D ay sonunu zor görüyorum :D

0|0
    0|0
  • yanımdaki kadın akbıl bıle kullanamaz !!!

1|0
    0|0
  • Toplum baskısı biz ödüyoruz dostum 😂

1|1
    0|0
  • Ben öderim.

1|0
    0|0
  • ilk tanışma esnasında ya da özel bir günde erkek ödemeli tabi. ama aradaki bağ kurulduktan sonra senin paran benim param olmamalı

0|0
    0|0
  • İfşa olduk. Kız ödemek ister ama erkekte kendine poh konduramaz yani hep erkek öder. En azından benim çevrem öyle. Bazı durumlar harici tabi mesela bazen kızlar hadi yemek ısmarliyim veya iddaa sonrası kazanılan yemek. Sadece bunları kız öder ama o zaman bile erkek son ana kadar ödemeyi düşünür. Enteresan bence eşitlik diyosanız bize para ödetmeyin kızlar 😀😀

0|0
    0|0
  • evet, öyle oluyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51
Yükleniyor...