Böyle birinden arkadaş olur mu?

Çocukluktan beri arkadaşım aynı zamanda yan komşumuz çok iyi anlaşıyoruz ama bazen parasal açıdan beni kullandığını düşünüyorum ve samimiyetinden şüphe duymaya başladım geçen gün burger kinge gittim ailesi para vermiyor diye ben karşıladım ona da ısmarladım neyse bugün de parası yoktu bize geldi ailemden para istedim 20tl vermediler (gene burgere gidicektik) babam bana bağırmaya başlayınca bu kız ortadan kayboldu gitti evine hiçbişey olmamış gibi ve bişey demeden gitti yani gerçek arkadaş böyle yapar mı? arkadaşının yanında olup destek olmaz mı? bu nasıl arkadaş? babam bana bağırmaya başlayınca evine gitti sanırım bu kız beni kullanmaya çalışıyor ve benim sadece yüzüme gülüyor dostmuş gibi davranıyor :s

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Seninle zaman geçiriyor illa 20 tl almak zorunda değilsin 10 tl al gidin kahve için biraz dolaşın mağazaları gezin falan o sana zorla para aldırtmıyor ki sen alıyorsun ve harcıyorsun sen istiyorsun

1|0
    0|0
    • ben alıyorum diyince yok demiyor ama

• İhtiyacı varsa nasıl yok desin onda olsa yani sana bırakacağını sanmam yokluk işte

En İyi Kız Görüşü

• bir iki kere ısmarlama yok de bak nasıl gerçek yüzü ortaya çıkıyor

1|0
    0|0
    • bir kaç defa öyle yapmıştım ayrı ayrı ödemiştik hemen surat şekli bozuldu falan

Erkekler Ne Diyor 2

• kullanıyor evet

1|0
    0|0
  • seni tırtıklıyor daha ne olsun

1|0
    0|0
    • evet kullanmaya çalışıyo mesela onda para olunca bana ısmarlamıyor çok nadiren bir kaç defa ısmarlamıştı onun dışında yapmadı çikolata falan ucuz şeyler alıyordu zaten benim yaptığım gibi burgere falan götürüp ısmarlamadı kendi parası olunca da hep ihtiyacı olan şeyler aldı ya da babamların parası diyip harcamıyodu

• bide 10dklık uzaklıktaydı gidiceğimiz yer onun akbili yok ben ona hem burger ısmarlıcam hem de bana diyoki akbilini de al (yol parasını da bana verdirtcek yani) dün de zaten ben bir yere gidiyodum aa bende oraya gidiyorum diyip yol parasını bana verdirtti

• uzak dur sende arkadaşım yaa oylesi arkadaşdan hayır gelmez hani arkadaaş arasında aranmaz ama arayanıda arkadaşlık kurulmaz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...