Ailem bana para vermiyor?

Annem ve babamda esnaf iyi para kazanıyorlar. Ama ozellikle annem hee kuruşun hesabını yapıyor artık bıktım gercekten cok sıkıldım bu durumdan. Anne para verirmisin carsiya cikicam diyorum 5 tlyi zar zor alıyorum ben bir genç kızım. Arkadaşlarımın yanında utanıyorum giydiklerimden. Yemin ederim giyebilecegim 2 pantolondan baska pantolonum yok. Kitap dahi aldirmiyor. Durumumuz kotu olsa neyse ama anca arkadaslarina ve kendi ailesine para yediriyor surekli. Anne agda yaptircam diyorum kim goruyor senin içini diyor o derece. Kendim alayım diyorum agda parasi bile vermiyor. Babamda eskiden her istedigimde verirdi son bir yıldır oda annem gibi zar zor veriyor. 10 lazimsa 5 veriyor. Napicam bilmiyorum cok utaniyorum ihtiyaclarimi karsilayamiyorum :(

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• gir kendin bir kafeye orda çalış yapacak birşey yok

0|0
    0|0
    • Okuyorum derslerim var hem onada izin vermezler :(

• İnanki cok az para harciyorum her gun okul harcligi veriyor onu basima kalkiyor

• nedenini bir sor bakalım bir sebebi vardır illaki

• Aileye bak, parayi nereye goturecekler

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum babam devamlı içer arkadaşlarına yedirir annemde dayılarıma ananeme falan

• Hafta sonu part time çalıssan 50 100 lira alsan bile sana yeter

• Yeter tabiki ama ben ciddi anlamda cok ders calisiyorum okul 3. Süyüm yâni calismaya vakit ayiramamki

• Otur ikisinede durumunu anlat ve bir şekilde tehdit et ama yapabileeğini bildikleri bir konuda ;)

0|0
    0|0
    • Annem bana bazende cok agir konusuyor ben annemin bir kac acigini yakaladim bir iki kez onla tehdit ettim bu sefer yapmadigini birakmiyor ne yemek ne bisey yedirmiyor resmen düşman gibi davraniyor

• Annem bizi bırakır gider bundan adım. gibi eminim kardeşimin bir erkeklik gururu var yapamam ben bunu

• Boynuzlanmalarını nasıl sindiriyorsun. Neyse kapatalım bu konuyu. Zaman içinde doğru kararı verirsin. Bu olayıda kafana çok takma derslerin etkilenmesin. Para konusunda dediğimi yap, kardeşindende yardım alabilirsin o alır sana verir ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...