Ev alma sizce hangisi mantıklı?

Arkadaşlar 170 bin tl miz var. Kayseriye tayinimiz çıktı. Normalde aile ve akrabalar ankarada. Kayseriden sonra ankaraya döneceğimiz kesin değil. Sizce bu parayla kayseride mi ev almak mantıklı yoksa Ankara da mı almak mantıklı?

kayseride 5 sene kadar kalıcaz. Sonrası belli değil. Kayseride ev fiyatları daha uygun gibi. kayseride ev almak ölü yatırım mı olur..

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarada alin daha cok degerlenir. Oranin kirasiyla kayseride kirada kalin. Hem kira farkı fazla olacagindan 100 200 tl cebinize bile kalir.

0|0
    0|0
    • Nasıl cebimizde kalacak. Kayseride kiralar daha pahalı hastane cevresinde oturmam gerekicek. Ankarada bu paraya nerden alacağım ev 700 kira getirir ki

• İlginç bir rahatlik:) bugun Türkiye ortalamasi hesaplansa is ev arasi 1 saatten asagi cikarsa ben ne olayim:d herkesin kendi hayati ben sahsi fikrimi soyledim. Hayirlisi olsun simdiden eviniz ve isin :)

• Neresi ilginç yahu. Hastanede çalışan insanların yüzde doksanı hastane çevresinde oturur bunda ben hiçbir ilginçlik göremedim.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 ev alınır o paraya

0|0
    0|0
  • Ev hiç bir zaman ölü yatırım olmaz.

0|0
    0|0
    • Doğru diyosun. Her geçen gün artıyor

• Ankara dostum herkes alıyor kiraya veriyor
    http://vocaroo.com/i/s1kH4xVORRzA

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ya çok güzel konuşmussun :))

• teşekkür ederim arkadaşım ama bence Ankara her zaman sıcak bir yatırım canlı para

• ama rahatlıkta önemli kiracıyla uğraşıcama mis gibi evimde otururum :)

• Merkezde veya üniversite yakını ise Kayseriden alın.

0|0
    0|0
  • Kayseride talas ve civarından alabilirsin o paraya ama bol bol gez derim. biraz da sıkı pazarlık et şu an piyasa durgun tam ev alma zamanı

0|0
    0|0
    • bol bol gezecek vaktim çok yok biliyo musun :( netten bakıp emlakçılarla konuşuyorum.

• bir bina daha bulduk çok güzel güneş alıyor yeri iyi. Ama bina sakinlerine sorduğumuzda yapısı çok kötü rüzgar esince sallanıyor ve ses yalıtımı yok dediler. Ondan da caydık

• Son dediğiniz olay çok önemli o yüzden müteahhit önemli

• Nerde kalacağın belli değilse ev almak mantıksız

0|0
    0|0
    • 5 sene orda kalıcağım belli. nedne kira vereyim ki.

• Dahiliye

• Madem doktorsun nerde jubile yapacağını bilirsin

• Al, kafaniza yatmazsa satarsiniz

0|0
    0|0
  • Kayseride alın bir ayağınız kayseride olsun. Çok güzel bir şehir

0|0
    0|0
    • gerçekten mi. bana biraz soğuk ve bozkırya karanlık geliyo

• Havası ankaraya benziyor. Ayrıca ekonomik de sayılır bence

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...