Nihat hatipoğluna açılan dava hakkında ne düşünüyorsunuz?

tv programında ateistler hakkında şeytandan daha kötü oldukları şeklinde açıklamalar yapmış ve ateizm derneği tarafından kendisine dava açılmış. sizce sonuç ne olur?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle bir şey. Müslüman bir insan, kafirde olsa kimse hakkında kötü konuşmaz. Zira herkesin tövbesinin kabul edileceğine inanır. Yarın o ateistin bir tövbe ile Nihat Hatipoğlundan daha sahih bir kul olabileceği ihtimaildir. Böyle bir riski hiç bir din adamı almaz.

1|0
    0|0
    • Allaha inanmayanin tovbesi olamaz

• @scorpion026 Ölen bir adamın tövbe edemeyeceğini bilmiyor muyuz? Neden ölenler için söylemek istediniz ki? Ölenin İslamda hükmü yoktur, amel defteri kapanır.

• Tovbe edemeden giden ateisyler var ayrica goruste belirttim ateistlerin peygambere haksretletinde hic dava acildigini gordunku

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç..

3|1
    0|0
  • İktidarın kanalında yayın yapan adama mahkeme ne ceza verecek? Ayrıca verse de RTE tanımaz o mahkemeyi :)

2|0
    0|0
  • "Müslüman mahallesinde, salyangoz satılmaz." şeklinde bakılır, dava düşer, hiçbir şey olmaz. Adalet rahmetli olalı uzun süre oluyor. Trajikomik.

1|0
    0|0
  • kendisini efendi birisi bilirdim, dedikoducu kaşar olmuş, dava yüzde 99 düşer

1|0
    0|0
  • birşey çıkmaz

1|0
    0|0
  • yani kötü konuşmasına gerek yokmuş
    neden öyle yapmış ki

1|0
    0|0
  • Ateister islam ve peygamberle ilgili hakaretler yaparken dusunce ozgurlugu ama adam boyle deyince davami aciyolar once kendierine baksinlar peygambere subyanci dedi diye dava acildigini gordunmu bu davadan insallah bisey cikmaz

0|0
    0|0
    • Adami ya da rteyi desteklemiyorum sadece ironi tam tersi durumda neler oluyor oda dusunulmeli

• Doğru söylüyor şeytan en azından Allahın varlığını biliyor
    Hem ateistler şeytana da inanmazlar neden dava açmışlar ki

0|0
    0|0
  • Ben ataistlerin akıldan yoksun olduklarını düşünüyorum hediye benide şikayet etsinler

0|0
    0|0
    • Önce kendi aklından emin ol. Sonra başkalarına laf atarsin. Din insanı saygisizlastirmamali.

• Din insanı mı ataistler din insanı hiç güleceğim yoktu bu benim şahsi görüşümdür ve görüşümë kimse karışmaz düşünce özgürlüğü diye bir şey var dimi😉

• @Eskiçeri bizde tam tersini düşünüyoruz ne tesadüf :D

• hakimin zihniyetine bağlı

0|0
    0|0
  • Çokta tın ateistlerde kimmiş

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz. Hatipoğlu kazanır. Kazansında zaten. Hatioğlu hadis üzere konuşuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ulkede dusunce ozgurlugu yok mu herkes birbiri hakkinda biseyler diyebilir iyi ya da kotu niye Boyle tepki vermisler anlamiyorum

0|0
    0|0
  • Bence adam görüşünü söylemiş yanlış olduğunu düşünmüyorum düşünce özgürlüğü olan bir ülkede yaşıyoruz sonuçta dimi bence hiç bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • bir şey olmaz doğru demiş. İslam'da yerleri bu var olanı söylemiş.

0|0
    0|0
    • niye gizlendin kız. başkasına hakaret etti hocan ve onun arkasında olmak seni utandırdı mı?

• hayır bazıları yorum yapıp engelleliyor bende gizliden çıkıp cevaplarını veriyorum bu sebeple gizlenmiştim. Ayrıca hakaret etmemiş dinde yazanı söylemiş. Ateistler her gün bir sürü hakarette bulunuyor hangisinden haberin var :) hiçbirinden. Ama işinize gelmeyen yerde ahlak memur kesilmeyi iyi biliyorsunuz :)

Yükleniyor...