Bir insan böyle zararsız, böyle masum bir şeye nasıl kötü düşünceler besleyebilir?

Bir insan böyle zararsız, böyle masum bir şeye nasıl kötü düşünceler besleyebilir?
Düşünüyorum ama aklım almıyor. Bir insan nasıl böyle bir masumiyete zarar vemeyi aklından geçirir? Bu melekleri öldürürken, döverken, dilendirirken, tecavüz ederken nasıl hiç ''Ben ne yapıyorum? Nasıl bir mahlukum'' diye düşünmez?

1|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ''Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. İşte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. İşte bunlar gafillerin ta kendileridir.'' (A'RAF 179)

Demekki düşünemiyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Melek o melek..

0|0
    0|0
  • Hayvandan mı geldik diye alay edilir evrim ama demek ki bazıları çok da mükemmel değil. Bu çocuğu aslanın önüne koysan belki ellemez. O beyinlerin nasıl oluştuğunu anlamıyoruz. Acaba evrimleşemeyen kalıntılardan bir hayvan türü mü!

0|0
    0|0
    • Hiç bir zaman anlayamayacağım. Etrafta bu kadar sapık, katil varken aklım almıyo nasıl evlat yetiştirip sokağa salacağız...

• Ben paylaşımlarda çocuk sorularına hep pek istemiyorum derim. Kirli hayata katkı yapmak istemiyorum. Çok tehlikeli hale geldi ülke. Baştakiler bunlara yönelik çalışmıyor. Madde kullanımı, hırsızlık, şiddet artıyor. Artık İstanbul'u terk etmeyi düşünür oldu insanlar ancak gidilen yerler de kötü. Buraya göre biraz daha iyi tabi.

• Oyy yavruya bak ya keşke benim velette böyle olsa her tarafı yıktı geçirdi

0|0
    0|0
    • Bizimkinin de arada yıkıp geçtiği oluyor :D

• Sizinki yine arada benimki nasıl oluyosa çökertiyor ama lcd tv pert sübürge pert telefonum pert bilgisayarın ekranı ve tuşları pert bir ayda yaptığı işler :)

• Vicdansız onlar

0|0
    0|0
  • İnsanlar var birde insanlik var o yuzden ayri adem oğullari kötülük içlerinde

0|0
    0|0
  • Sorma, yazık günah..

0|0
    0|0
  • Ahhh ahh.
    O türleri insan yerine koyarlar ben ona yanarım.

0|0
    0|0
  • Düşünebilse mahluk olmaz zaten.

İğrenç yaratıklarız

0|0
    0|0
  • Sağlıklı bir şahsın yapabileceği işler değil onlar

0|0
    0|0
  • Düşünce... Herkesin düşünce yapısı farklıdır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...