Ateistler müslümanlardan neden nefret eder?

Hristiyan olsa yahudi olsa anlarım da ateist neden inanmadığı dinin mensubundan nefret eder ki hele çoğunun yakın çevresi de müslümandır bizim ülkedekilerin

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ettigini nerden çıkardin ki?

0|1
    0|0
    • Bilmem yazılanlara bakınca öyle genelde

• Ben sadece sordum cunku o fotografda da cahiller konusmus yani ilk basta dedigim gibi oyle fotofraflar yazilar paylasanda cahil bilgisiz kendini ateist sanan ama ne olduğunu bilmeyenlerdir

• Gerçek bir ateist öyle konuşmaz diyorsun yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Ateist olmasının etkili bir sebebi de bu yakınında bildiği tanık olduğu birtakım şeylerden nefret duyması bence

0|1
    0|0
    • Saçma değil mi ama neticede örnek alınması gereken insanlar belli

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalnızca islamla kısıtlamak yanlış bence. Bilimin, gelişmenin önünde olan neredeyse her şeyden nefret etmeli. Ama elimizin altında en çok müslümanlar olduğu, bize coğrafi konum nedeniyle en çok müslümalar saldırdığı için böyle düşünülebilir. Bunun dışında her türlü dinden eşit mesafede uzağız.

0|2
    0|0
    • Güzel saçmalamışsın, bilimi din haline getirmek de ayrı bir ironi. Allah akıl fikir versin

• Allah akıl fikir versin derken de sen ironi yaptın herhalde. Aklı, fikri olan adamın ne işi olur Allah'la Ben herhangi bir şeyi din haline getirmiyorum. Yine siz getiriyorsunuz, mesela: darwinizm. Bu tarz bir şey yoktur. Darwin de alelade bir insan evladıdır. Bilimsel görüşünü desteklemek ateistlik değildir. Tabii ki söylediklerimi anlamanı beklemiyorum. Saramago der ki kim olduğunu bilmiyorsan kendin olabilmen mümkün değildir. Bilim bizim kendimizianlama çabamızdır. Bu sebeple önemlidir. Ama tabii sana göre kendimizi anlamamıza gerek yok her şey bir tane kitapta yazıyor. Eğer gerçekten bir tanrı varsa önce kendine akıl fikir dile dostum.

• Kendini anladığın vakit Allah'ı da bulman dileğiyle kardeşim. Farklı noktalardayız.

• Bence müslümanlar ateistlerden nefret ediyor.

0|2
    0|0
  • Bugün bir terörist Hindu, bir terörist Budist , bir terörist Hristiyan yokken bu kafa kesip, kadinlari tecavüz edip sonra pazarlarda onlari köle olarak satanlar neden hep Müslümanlar?

Bu dünyada Ateizme idam cezasi veren 13 ülke var, hepsi Müslüman.
    Bak Müslümanlardan haric bu kimsede yok.
    Dünyanin en gerkalmis ülkelerine bakarsan hepsi Müslüman.
    En Ahlaksiz ülkelere bakarsan, hepsi Müslüman.

Yani nefret edilecek cok neden var, anlat anlat bitmez.

0|0
    0|0
  • ah ahhh bilseler nasıl bir yanlış içinde olduklarını

0|0
    0|0
  • nefret eden ateistler göstermelik ateistlerdir. Çoğunun kimlik kartına bakarsanız İslam yazıyordur.

0|1
    0|0
  • İneğe tapanlarla neden uğraşmazlar bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Zorlarına gidiyor :D

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok. İnsan kendini fikirlerini sevmeyenden nefret eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...