Çocukken yapmaktan çok zevk aldığınız şeyler nelerdi?

Çocukken yapmaktan çok zevk aldığınız şeyler nelerdi? Benim ki okuldan eve geldikten sonra top oynamak bisiklet sürmek en çok bu ikisiydi ama daha birçok şey var elbette :)

Güncellemeler:
guncel

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayarda delta force oynamak :D

0|1
    0|0
    • bak oda güzeldi delta force 2 oynardım köprüye bombayı yerleştirmek en büyük zevkimdi masum insanlarıda vuruyodum ya :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Askeri lojmanda hafta sonu pcyi sabah kahvaltisindan sonra acip abimle aksama kadar oyun oynamakti buyuduk hicbirsey eskisi gibi olmuyor :))

0|1
    0|0
    • Bak bunun aynısını bizde lojmandayken arkadaşlarımla ara sıra da ablamla yapardım bende :)

• hahah :D ben bide mesela komşu kızı vardı beraber ağaca dalardık oyun oynardık erkek gibiydi bana hep emir veriyodu şunu yap bunu yap ağaca o çıkardı mesela ben cıkamazdım falan :D aşıkta oldum bir ara sonra tayin cıktı işte :D

• Dogrudur ordaki hayatlar faekli oluyodu

• Camurdan evler ve bisiklet surmek

0|1
    0|0
    • Bende yapardım :)

• Ben boyle degil daha cok sokak cocuguydum mahallede benim yasitim arkadasim yoktu bende ablalari gicik ederdim sjjsjs

• Bende mahallede cok takıldım oynamadıgım oyun yok icat ettiğim cok :D

• Annemle pasta yapmak :D

0|1
    0|0
  • bahcedeki otlari toplayip pazarcilik oynamak :D :D

0|1
    0|0
  • herkesin aynı anam dısarı cıkar ezana kadar gelmezdik ip top bisiklet. s

0|1
    0|0
  • Okuldan gelip hemen çizgi film izleyerek boya yapmak. Of be 🙊

0|1
    0|0
  • Gezmek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Demir toplayip hurdaciya satmak.

0|1
    0|0
  • O kadar fakirdik ki oyuncak almaya para yoktu bende dalgamla oynardım

0|1
    0|0
  • Misafirligr gittigimizde evin kizina cisim geldi deyip beni tuvalete goturmesini ben trk basima yapamiyom deyip yardim ettirmem

0|1
    0|0
    • kaç yaşına kadar oldu bu :D

• 5-6 :D ama dokunmalari cok hosuma giderdi bazen aciyo diye gosterirdim :D skdkdks

• Sen ne fenasın sen :D

Yükleniyor...