BABAM TİŞÖRT GİYMEME İZİN VERMİYOR?

Artık en sevmediğim mevsim yaz oldu. Çünkü babam bu sıcakta tişört giymeme izin vermiyor! ceketle dolaşıyorum sürekli pişiyorum sıcakta! o kadar diyorum sıcak hava diye büyüdün artık yavaş yavaş kapanmaya başla falan diyo ne giyebilirim ne tür ceket önerirsiniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• kapanırsan bu durumdan kurtulursun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ince ceketler var ,, tunikte giyebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir baba nasıl olur da kızının tişört giymesine izin vermez. Çıplak halde sokağa mı çıkılır

0|0
    0|0
  • Babanda dahil kimse kimsenin giyimime karışamaz. Ama bu şekilde dile getirme bilmiyorum işin zor saygılar.

0|0
    0|0
  • giyme sende

0|0
    0|0
  • burda bıraz abartı var gıbı sesınledım

0|0
    0|0
  • o aileyi bırak derim

0|0
    0|0
    • o aıleyı bırak ne demek?

• aile de olsa kişisel hak ve özgürlüklere karışılmassını sevmem. kişinin kendi iradesine bırakılmasını istedim
      @maybee

• ne kadar mantıklı hemen aileyi bırakmalı o zaman. şu bardağı elinden bırak der gibi söylemişsin. bir baba kızının kötülüğünü düşünmez ne derse haklıdır. ama sendeki nasıl bir kafa anlamadım.

• Baban geç kalmis kapatmada ufaktan baslayacakti o işler. Agaç yaşken eğilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ince uzun kollu ceket giyebilirsin

0|0
    0|0
  • Ne ceketi ya gömlek bari giy

0|0
    0|0
  • 40 derecenin altına tesettürle gezenler var. hele de ramazan ayı. dayanılıyo demekki

0|0
    0|0
  • Tunik giymeni öneririm çok rahat tunikler var pişmessin

1|0
    0|0
  • Benim babam dar pantolonlara da kızıyor gizli Giyiyiyorum onun yanında istediği gibi giyiyorum düğünlere gidemiyorum sırf kıyafet derdine

1|0
    0|0
Yükleniyor...