Cinim bana haz veriyor?

Ben kendimi bildim bileli bende haşır neşir olurlar onlarla yaşamaya alıştım ama son 2-3 aydır penisimle oynamaya başladı oraya geldiğini ve oralarda gezdiğini hissediyorum çok zevk de veriyor aşk hayatımda pek iyi değil kadın sanırım bu ayaklarımın orda geziyor mesela diyorum oraya gel oraya geliyor orayla oynuyor beni dinliyor biraz ama konuşmuyor konuşmaya çalışsam mı acaba

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, bahsettiğin olay mümkün. Ben yorumların etkisinde kalmam. Dolayısıyla gerçek mi yalan mı kısmı ben ilgilendirmez. Fakat şunu söylemek isterim ki , onlarla yaşamaya alışmamalı , isimlerini fazla anmamalı , isteklerde bulunmamalı ve derhal ilahi önlemler almasın. Aksi takdirde çok kötü sonuçları olabilir. Ruh sağlığın çok ciddi ölçüde zarar görebilir. Günü gelecek ve aşık olmak isteyeceksin , kalbin tutacak sıcak bir el , elinse dokunacak şefkatli bir ten arayacak. Bulduğunda ise , o , sana izin vermeyecek , kıskanacak ve müdehale edecektir. Onlarında bizler gibi duyguları vardır. Eğer kullanıp bir tarafa atabileceğini sanıyorsan , pişman olur ve üzülürsün. Tadını çıkarmaya kalkma ve masal gibi okuma. Bu yazdığımı da dikkate al.

Bu mesajı 18 kişiye gönd...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Boyle yokluk yok arkadas. Ayakta alkisladim.

3|2
    0|0
  • kardeş sen sırt üstü uzan cinler gelince ne olur ne olmaz :D cinle sevişmek nedir la :D

1|1
    0|0
  • Kapat bilgisayarı ve sütünü iç yat uyu googledan fazla hikaye okuma

0|1
    0|0
  • Abicim cinlerin varlığına inanırımda milleti trolleme be.

0|0
    0|0
    • hayır googleden araştırırsan benim gibi çok görürsün gerçek

• Onlarin da gayleri var dikkat et asdfg

0|0
    0|0
    • la durun olm korkmayan adamı korkutcanız ne gayı

• Ahaha guldurdun. Soyle kendini gostersin. d

• Ya gay se :)

1|0
    0|0
  • Psikologa görün. Durum kötü