İnsanlardan duyduğunuzda kafanızın tasını attıran kelimeler nelerdir?

Beni en çok "yapamıyorum, edemiyorum, bırakamıyorum" lafları sinir ediyor. 😠

0|2
25|27

En İyi Erkek Görüşü

• "Hep bana kötü kızlar denk geliyor" diyorum, oradan kekonun biri atlıyor hemen: "Hatayı kendinde ara"..

Yahu kız 5 kişiyi birden oynatıyorsa ben niye hatalı oluyorum? 5 erkeğin hepsi hatalı kız hatasız öyle mi?

1|0
    0|0
    • Doğrudur, ama şöyle bir şey de var ki o tip insanları çekiyor olabilirsiniz. :) biraz evren enerjisine inanmakla ilgili, şu an size saçma gelebilir tabi ki ama ben öyle düşünüyorum yani.

• Haklısın sanırım..
      İyi niyetli biri olduğum için "bunu kolay kandırırım" diye düşünüyor olabilirler..
      Aynı şekilde kazıklamaya çalışan uyanık kişiler de çok oluyor.. Hayat tecrübemiz epey olduğundan çoğunu yemiyoruz ama bazen aynaya bakıp "yahu çok mu saf görünüyoruz ki bu üçkağıtçılar iki kuruşluk zekalarıyla bizi keklemeye yelteniyorlar" diyorum kendi kendime..

En İyi Kız Görüşü

• "Karşı koyamadım" iradesiz insanların arkasına saklandığı bir cümle ve sinir bozucu gerçekten

1|0
    0|0
    • Heh, aynen öyle. Benim yazdıklarım da ona çıkıyor, az önce "cips yemeyi birakamiyorum" sorusunu görünce dellendim de biraz 😓

• İrade hepimizde olan bir şey değil mi ama? Eğer iradenin de olmadığını kabul edersek, insan olarak ne islevimiz kalır ki?

Bu arada Pretty Little Liars'taki Aria'ya aşırı benzediğini söyleyen birileri olmuştur dimi? Bence'lerine yazacaktim da görüş alakasız olur diye vazgeçtim 🙈

• İrade hepimizde olan bir şey ama kimileri bunu kullanmayı beceremiyo ve bu kelimelerin arkasına saklanıyo.

Daha önce hiç söyleyen olmamıştı ama şimdi ben de benzettim kendimi dikkatli bakınca 😄😇😇💜

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben demedim mi sana?

1|0
    0|0
  • en iyi Kürd ölüdür.
    Bu sözü söyleyenlere lanet olsun...
    Irkçılara Allah fazla nefes vermez inşaAllah

1|2
    0|0
  • Ondan sonra
    sonracığıma
    gadalarını alırım
    diha orada
    nörüyon
    elleğam
    Ötöğon

2|0
    0|0
  • "Ben böyleyim, değişemem"
    O zaman ne olgunsun ne de düşünüp gelişmeye açıksın demektir. Bunu söyleyen insan aynı zaman da bencillik emaresi gösterir ki bu da çok olumsuz bir kişilik özelliğidir...

1|0
    0|0
  • Geçen arabanın arkasına kadın park etmiş gitmiş, çok degil 20 cm ileri park etse ben kurtarır çıkabilirm oysa ki. 2 3dk kornaya bastımda geldi. Kadına baktım deidm 2 cümle söyleyim ama boşver dedim gittim..

Tası attıra attıra artık yalama oldu, hiçbir şeye tas atmıyorum..

1|0
    0|0
  • denemeden çalışmadan yapamıyorum denmez dene önce ugraş

1|0
    0|0
    • Uğraşmadan etmeden yapamıyorum diyen çok yeni nesil var
      herkes bir anda yapmadı herkes ugraştı emek verdi ögrendi yetenek geliştirdi
      yani çabalamadan olacak snaıyorlar

• Sevgilim azcik icime girdi kanadim kizlik zarim bozulmusmudur ya da sevgilim icimdeyken bosaldi hamile kalirmiyim bu iki laf beni hasta ediyo cocuk nasil oluyo bilmiyosun ama kutur kutur yiyismeyi biliyosunuz

1|0
    0|0
  • Bir seçim yapmak için sorduğumda farketmez diyen insanlara ağız burun ameliyatı yapıp bak benim içinde ağzının yamuk olmasi fsrketmiyor demek istiyorum

1|0
    0|0
  • "Seviyorum." çünkü hep yalan!

1|0
    0|0
  • benide onlar ediyo

1|0
    0|0
  • annem-gil babam-gil diyenler irite ediyor beni gil lafına irite oluyorum

1|0
    0|0
  • Bilmem dikkat etmedim.

1|0
    0|0
  • Öleleri için sinirim bile bozamam

1|0
    0|0
  • Ben onsuz yaşayamam 😀

1|0
    0|0
  • çok yakışıklısın denmesi

1|0
    0|0
  • "Günah".

1|0
    0|0
  • Tehditvari
    Emrivaki

1|0
    0|0
  • "sana ne" bu lafı duyduğum da uçan adan zabri gibi hissediyorum kendimi

1|0
    0|0
  • kelime önemli değil. irade gösterebileceği herhangi bir konuda olumsuz her sözcük kızdırıyor.

1|0
    0|0
  • Laf değilde şöyle hani çok bildiğini sanan insanlar var ya onlar sinirlendiriyo.

1|0
    0|0
  • biliyorum lafları beni sinir ediyo

1|0
    0|0
  • konuşurken sürekli "ben" diyen insanlar

1|0
    0|0
  • anlıyor musun?
    anladın mı?
    gibi soruları duyunca cıldırırım..

2|0
    0|0
    • Karşıdakini dinlemediğini sanabilir işittin mi anlamında da kullananlar oluyor...
      konuşurken gözüne bak sormaz

• @Aykut1990
      hayır dinlemekle alakalı deği bunu alışkanlık haline getirenler. 3-5 cümlesinden bir tanesi anladın mı? şeklinde olanlar.

• beceriksiz

1|0
    0|0
  • Sende sinirlencek yer arıyon

1|0
    0|0
    • Benim kimseyi kovmak gibi bir niyetim yok. Demogoji yaptığını benim sözlerimi seçerek verdiğin cevaplardan kavrayacak zeka da olduğunu umuyorum. Sadece fikrimi beyan ettim. Artık uzatmasak. Cidden sıkıldım

• Yaptım ama olmadı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Bilmiyorum.. sinir olurum buna.. tabi durumla da alakali.. kaytarmak icin soylendiginde rahatsiz edici..

1|1
    0|0
  • " ölmek istiyorum " Bir arkadasim var. Her üzüldügü zaman Hayatim berbat ölmek istiyorum der. Odur budur ölmek istiyorum lafi beni sinir ediyor :D

1|0
    0|0
  • "Takma, bosver."

1|0
    0|0
  • Eski sevgilimi unutamiyorum demeleri

1|0
    0|0
  • Eyvallah kelimesinden nefret ediyorum😡😡

1|0
    0|0
  • Tatlim, canim 😝😝cok samimiyetsiz laflar ya
    Canim diyecegenize, bugs banny gibi cniiiim deseniz daha samimi icten, mutlu edici olmazmi?

1|0
    0|0
  • Aynen kelimesi

1|0
    0|0
  • Ay aynen kesin katılıyorum yahu onlarda insan sende neden yapamayacaksın ki dellendirme beni diyom küsüyor bide ya daha çok kızıyom

1|0
    0|0
  • Depresyondayım..

1|0
    0|0
  • Çok aşığım onsuz yaşayamam laflarinida ekle

1|0
    0|0
  • Sanane

1|0
    0|0
  • Küfür. Deli oluyorum net.

1|1
    0|0
  • 'Boşver takma'

1|0
    0|0
  • Başaramam kelimesi beni sinir eder

1|0
    0|0
  • Elimde degil lafi. Kafasina bir tane indiresim geliyor )

1|0
    0|0
  • Net bir şey söyleyemem ama gıcık olan her söz.

1|0
    0|0
  • Halkların kardeşliği :D

1|0
    0|0
  • Yok galiba

1|0
    0|0
  • yaa hee hee

1|0
    0|0
  • Pekala denilip susulunca kanser oluyorum

1|0
    0|0
  • Lan kelimesini hiç sevmiyorum bir bayanda ya

1|0
    0|0
  • konuşurken arada birşey bulamayıp eeee'liyen insanlar

1|0
    0|0
  • İntihar etmek istiyorum. Yapıyorum yapıyorum olmuyor. Niye ben. Benim derdim seninkinden büyük bosver. Vs vs

1|0
    0|0
  • Dedikodu

1|0
    0|0
Yükleniyor...