Üvey kardeşim olacak napıcam ben?

Gizli Üye
Yakında babamın karısından üvey kardeşim olacak. Karıdan nefret ediyorum zaten. Bu bebeyle napıcam ben. Var mı üvey kardeşi olan bu arada ben bundan 17 yaş büyük olacağım acaba ilerde gelip benden para falan ister mi tokatlarım bunu ben bir de bu çıktı başımıza erkek bir de mk
Güncellemeler
+1 yıl
Gençler beni anlamıyorsunuz anlayamazsınız kaçınız yaşadı böyle bir durum yok o senin kardesin ona abilik yap falan
Güncellemeler
+1 yıl
zaten babamın bir tane evi var ona bir şey olursa allah korusun bu kadın benim gerçek annemin emeklerini yiyecek o evi babamla almışlardı ama babamın üstüne bu kadın evin yarısını çocuğu olduğu için hüpletecek kim kaldırabilir bunu
Üvey kardeşim olacak napıcam ben?