Üvey kardeşim olacak napıcam ben?

Yakında babamın karısından üvey kardeşim olacak. Karıdan nefret ediyorum zaten. Bu bebeyle napıcam ben. Var mı üvey kardeşi olan bu arada ben bundan 17 yaş büyük olacağım acaba ilerde gelip benden para falan ister mi tokatlarım bunu ben bir de bu çıktı başımıza erkek bir de mk

Güncellemeler:
Gençler beni anlamıyorsunuz anlayamazsınız kaçınız yaşadı böyle bir durum yok o senin kardesin ona abilik yap falan
zaten babamın bir tane evi var ona bir şey olursa allah korusun bu kadın benim gerçek annemin emeklerini yiyecek o evi babamla almışlardı ama babamın üstüne bu kadın evin yarısını çocuğu olduğu için hüpletecek kim kaldırabilir bunu

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Ona sahip ol

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tam tamina oz kardes o kardesim cunku tohum ayni babadan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çocuğun ne suçu var? Böyle düşünmen yanlış

1|0
    0|0
  • Bebegin suçu ne tamam baska bir kadin zor bir durum ama bebeğin bir sucu yok

0|0
    0|0
  • Çocuğun ne suçu var? Abi olacaksın gururlan. Kardeşin sana özenecek. Idolu sen olacaksın hayat öğretmeni sen olacaksın bundan daha güzel ne var?

0|0
    0|0
  • Bence bebek dünyaya geldikten sonra düşüncelerin değişebilir hatta onu çok sevebilirsin bile

0|0
    0|0
  • Haklısın bende olsam bende sevmem ama senden para isteyecek kadar yürek yiyeceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • o çocuğun ne günahı var ki annesini sevmiyorsun diye cocugada eziyet etme sonucta kardesin onyargili olma o masum

1|0
    0|0
  • Babanin çocuğuysa üvey olmaz öz kardeş olursunuz. Benimde 17 yaş küçük kardeşim var. bir ara beni annesi saniyordun. Bana anne diyip duruyordu. Psikolojimi alt üst etti.

1|0
    0|0
    • Bence bu da üvey sayılır öz kardeşim var zaten istemiyorum ben bunu üvey bu mk

• Hayırlı olsun kanks

0|0
    0|0
    • Hayır mı şer mi bilmem ama ateşteyim ben ateşte

• O kadindan veya babandan nefret edebilirsin anlarim seni
    Ama minicik dogmamis cocugun ne sucu var oyle deme sen ona abilik et iyi davran ama o kadinla konusmak muhatap olmak zorunda degilsin..

1|0
    0|0
    • Yok ya ne kadar basit düşünüyorsunuz kadin beni sevmiyor sen annenin sevmedigi insanları seviyor musun o cocuk da beni sevmeyecek ben zaten nefret edicem aman bana bulaşmasın da çölde bir bardak su vermem isterse dünyanın en iyi insanı olsun

• Eyvallah sen bilirsin ben karisamam

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum annesinin ya da babanın kabahati-suçu onun suçu değil ki, nihayetinde senin kan bağın var. babandan dolayı öz kardeşim. bence büyüklerinin hatalarını ona yüklememelisin. aksine koruyup kollamanı tavsiye ederim sana dostane.

1|0
    0|0
Yükleniyor...