Otobüste biriyle dövüştük siz benim yerimde olsanız ne yapardınız empati yaparak cevap verin lütfen?

Otobüste orta boşluğa ilerlememizi engelleyen pazarlarda kullanılan mavi varil koymuş biri geçemiyoruz üstünden de yanından da ve arkadan yürüsene lan lan alo lan yürüsene oğlum bağırıyor bana bağırdığını düşünmedim bile zaten dalgındım ramazan bayramı için alışveriş yapmıştık çok yorgun ve bunalmış haldeydim... Arkamı dönüp baktım bana doğru bakarak yürüsene lan diyor birisi bana mı diyorsun dedim... Sana diyorum lan yürüsene dedi görmüyormusun geçemiyoruz hiçbirimiz kapalıydı dedim o hiç o ayaklarda değildi bana dikleniyor yanıma geldi ne konuşuyorsun erkeksen aşağıda konuş burada şov yapma dedi... Bana meydan okuyunca beynime kan sıçradı senin indiğşn yerde inmeyen şerefsizdir lan şoför durdur ineceğim dedim onu indirdi beni tuttular ben öfkeden delirmiştim durdur evim burada dedim biraz ileride beni bıraktı hemen koştum saptığı sokağı gördüm mezarlığın arasındaki sokaktan geçiyordu poşetleri mezarlığın dibine fırlattım arkasından koştum geldim ne söylüyordun kimse yok hadi dedim sinirden kaskatı kesilmiştim abi bianlık sinirle konuştum dedi bana abi ayağına taktı vitesi ama çok delirdim tekme yumruk girdim buna ramazan ayı dolayısıyla akraba mezarlardaki yaprakları otları temizleyen yaşlı bir adam çıktı geldi sarıldı bana oğlum ben yaşlıyım gücüm yetmez şu yaşlı amcan için vurma yeter dur dedi pamuk sakallı bir ihtiyardı...Çocuk yerden kalktı 2 kişi koluna girdi kaldırdılar ama hala tehtit ediyordu beni küfrediyordu amca şunu sustur dedim yoksa daha fazla dayak yicek dedim kuzum o kadar kabadayılık yapsın bırskta dövdün çocuğu dedi bayramlık üstüm kan olmuştu moralim bozuk sinirli idim üzülmüştüm de... Abi bugün günüm iyi gitmedi çok bozuğum ondan böyle oldu özür dileri

Güncellemeler:
Evet eski bir olay aklıma geldi birden...
Poşetler vardı elimde yumurta felan kırılacak cam eşya felan otobüsün içinde zor tutunuyordun kırılır diye inmek istedim..
Birden aklıma geldi unutmuştum yıllardır?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• sen otobuste vuracaktin direk hata yapmissin ayrica ne zamanki olay yeni mi aklina geldi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ramazan ne zaman ki alışverişine çıktın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...