Sevgili olmayan kaş kişiyiz?

Evet benim gibi sevgilisi olmayanlar neden sevgilinz yok?

Mesela ben tip olarak iyiyim ama utangacim cekingenim birde kizlara hic bakmam diger yiyicek gibi bakan erkeklerden degilim yani

Güncellemeler:
Kaş yerine kaç olmalıydı sanırım 😀😀
Hepinize çok teşekkür ederim bende sadece benim sevgilim yok zanndiyrdum azda olsa tatmin oldum bu durumdan 😀😀

0|0
15|13

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevgilim yok.. Sebebini bende bilmiyorum. Olmaması gerek demek ki..

0|0
    0|0
    • Uzulmuyormusun hiç peki

• Baktım aşık olduklarım canımı yaktı bende yalnızlığa aşık oldum.. Üzülmüyorum yani :)

• rahat batmadı.

1|0
    0|0
  • Seçici olduğum için sanırım. Genel kalite beklentimin cok altında

0|0
    0|0
    • Beklentini saglayacak kadar kaliteli misin peki yanlış anlama sadece sordum

• Üstün derken neye dayanarak senden üstün olabilir ki bence herkes birbirine aşık olabilir

• Olabilir tabii.. Ama fiziken ve eğitim olarak arada çok fark varsa dikkatli olunmalidir. Aşkın gözü hepten kör olmak zorunda değil.

• 3 kişiyiz biz, burda

0|0
    0|0
  • Sevgilimin neden olmadığını bilsem sevgilim olurdu zaten bu nasıl soru :))))) güvene biliceğim birini bulamadım yani ilk ve son olsun istiyorum ama haddimden fazla istiyorum galiba o yüzden olmuyo...

0|0
    0|0
  • ben knk

0|0
    0|0
  • Tipte yok utangaç lık var konusamam kızlarla reelde ve Fetisistim bu yüzden yok kanka

0|0
    0|0
  • Kafa yapısı ve olgunluk arıyorum ama hepsi ayrı kafada

0|0
    0|0
  • İnanmadm ya :D

0|0
    0|0
  • Şu an yok özel bir sebebi yok
    istemedi bende peki dedim

0|0
    0|0
  • Aynıyız sayılır

0|0
    0|0
  • Sevgili olmak sorumluluk ister. Ben free adamım belki daha ilerde bağlanabilirim birine.

0|0
    0|0
  • 1.5 yılımı zehir etti tövbe bir daha seversem
    (hala it gibi seviyorum ama asla dönmem)

0|0
    0|0
Yükleniyor...