Kapat

Neden değer verdiklerin bir zaman sonra samimi olmamaya başlar?

Ben kimseye değer vermem, kimseye duygularımı göstermem. Ama değer verdim mi, tam değer veririm. Birini sevdim mi, tam severim. Değer verdiğim kişiler genellikle bir zaman sonra samimi olmamaya başlıyor bunun nedenini hala anlamış değilim. 2. Olarak arkadaşımla kavga ederek tanıştık. Sınıfta birbirimize saburduğunuz argo kelimeler arkadaşlığımızı başlattı. Bir zaman sonra ben çok değer vermeye başladım. Onun sınıfına onu görmeye gittim, onu gezdirdim, güzel sözlerle arkadaşlığımızı besledim, ona sahip çıktım. Kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmaya çalıştım. Ona en iyi arkadaş ben oldum. 2 ayda iki yakın kız arkadaş olduk. Bir gün sınıfa gittiğimde "bu gün başkası için geldim" dedim. İkimizde şaka yaptığımızı biliyorduk. O sınıfa sadece onun için geldiğimi biliyordu. Bir kez daha aynı şakayı yaptım bu sefer ikimize tripli oldu ama şakalı bir şeydi bu. İkimiz dediğim şakama karıştırdığım kişi. Başkası kastettiğim kişi. O zamandan sonra bana samimi olmamaya başladı. Durumu da ona açıkladık şaka olduğunu kendisi de biliyordu. Her neyse Şu an yazışmalarımız bile eskisi gibi değil. Ne yapmalıyım bu durumu nasıl açıklarsınız? Bana yardım edin abi ablalarım.

0|1
2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsan ilişkileri böyledir, hatta insan hayatı da böyledir. İniş ve çıkışlarla doludur.. Bence her şeyin istediğin gibi olmayacağını, olamayacağını kabullen. Yapman gereken tek şey, durumu izah etmek ki bunu da yapmışsın. Artık yapabileceğin pek fazla bir şey yok, akışına bırak.. Olursa olur olmazsa üzülme..

Ve yaşadıklarından ders çıkarmayı unutma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • İkizler burcudur

0|0
    0|0
Yükleniyor...