Saç nasıl düzleştirilir ?

Arkadaşlar benim saçım biraz dalgalı ve birazda kıvırcık ben bunu düzleştirmek istiyorum ama olmuyor. Makinesi felan varmış ama onu kullanmak için saçın uzun olması gerekiyormuş fakat ben uzun saçı sevmiyorum yani ne çok kısa nede çok uzun benim saçlarım, saç kurutma makinesi ile yapın dediler ama oda olmadı..Saçı düzleştirmek için krem felan var mı ya da önerebileceğiniz başka bir şey ?

Güncellemeler:
Ben istiyordum ki krem felan olsun onu sürekli kullanınca saçım düzleşsin ama şimdi anladım ki öyle birşeyin olması imkansız sonçta saç uzayacak yeni çıkan saçlar yine dalgalı çıkacak. Teşekkürler cevaplarınız için.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• var elidorun bir kremi reklamlarda cıkıodu hatta işe yario ya

• ö.d

• Tamam ben bunu bir araştırayım çok sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• anca fönle olur,düzleştiriye kısa gelir anlattığın gibiyseama bence hafif uzunsa dalgalı güzel olabirl

• o zamn biraz daha uzatmalısın ki istediğin şekli alsın
      ama iyi bir kuaföre danışabilrsin
      onlar bilir iyi bir çözüm

• Aslında güzel duruyor yani öyle söylüyorlar fakat ben sıkıldım artık değişiklik yapmak istiyorum

• ya fön çekersin ya da saç düzleştirici bildiğim:)

• rica ederim:)

• Umarım bir işe yarar bir araştırayım ben onu. Teşekkürler

• hani elidorun düz saçlar kıvırcık saçlar vs. öyle ayrı kremleri var ya işte bir o kremleri biliyorum ama işe yarar mı hiiiç bilmiyorum

• Öncekileri Göster
  • fön çektirebilirsin belki? ne kadar uzunlukta saçların düzleştirici kullanabilirsin aslında

• düzleştirici olmuyo diyosan fön çektireceksin kremler falan hikaye

• Düzleştirici kullanmak için kısa saçlarım. Fön çekincede kötü duruyor doğal durmuyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...