Arkadaşlar bilmeyenler için Interpals. net adlı site dünya üzerinde yabancı kişilerle tanışıp dil öğrenebileceğiniz bir site. Ben buraya yeni oldum (insani duygularla ve dil öğrenmek için) fakat kimse Türkiye'den mesaj atanlara cevap vermiyor. Ben fazla ırkçı bir insan değilim ama böyle tipleri gördükçe çıldırıyorum resmen. Ya güya Avrupa insan haklarına bu kadar destek oluyor falan, yok arkadaş bu nedir ya? Ben ateist ve sekülerist birisiyim bir tanesi bana terörist deyip engelledi. Profilim de http://www.interpals.net/silverstroke96 bu yani öyle ağır bir şeyde yok ki._. Evet arkadaşlar bu insanların derdi nedir birisi bana ayrıntılı açıklama yapabilir mi? Yani ne yapalım ülkemizi mi değiştirelim diğer insanlarla konuşmak için?

Güncellemeler:
Bu arada üyeliğin tamamını görmek için üye olmanız falan gerekiyor onu unutmuşum. Arkadaşlar ben yine bir şansınızı deneyin derim fakat çok fazla önyargılı insan dolu... Anlamıyorum ki niye yani? :(
Yine ipleyen yok. Kız bacağı koysam hemen gelirsiniz lan. Anladım niye bu kadar dışladıklarını soruyu kaldırabilirsiniz mod bey/hanım

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...