19 yaşında sözlenmek ne kadar doğru?

19 yaşında sözlenmek ne kadar doğru olur 3-4 sene sonra evlilik olucak.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kararsız kaldım ama hemen evlenmek doğru bir şey olmaz 3-4 yıl beklemek iyi hem bu sırada bir sorun olursa ayrılabilirsin

0|0
    0|0
    • sorun olabilcek bir kişi değilde ne biliyim

• okuyorum okul bitince evlilik

• okuyorsan sözlenmeyin hemen 1-2 yıl daha sevgili gibi durun ne olacakki...

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğruluk yanlışlık tartışılmamalı. Aşkın yaşı yoksa evliliğinde yaşı yoktur : ) Kişi kendini hazır hissettiği zaman evliliğe adım atar : )

0|0
    0|0
  • boş iş
    seviyorsanız güveniyorsan hemen evlenin
    neyi bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamak derim ben buna

0|0
    0|0
  • Evli ayağına girip seks yapacaksınız sonra erkek istediğini alınca seni terleten sen sinir komalarına falan gireceksin öyle işte

0|0
    0|0
    • herkesi kendin gibi sanma be kardeşim her kızı aynı sanıp görüyosunuz ya buna üzülüyorum , elini tuttuğunda titreyen yüzü kızaran kızlar var hayatta kişi neyse kimle takılıyosa herkesi öyle görürmüş üzgünüm.

• Yok ben elini tutmaya bile kıyamam ama bunlar gerçek görüyoruz yalan mı çok var öyle örnekler sen kendini biliyorsun dikkat et ne deyim kimse istemez böyle olsun herkesin anası bacısı var ama ortalık şerefsiz dolu çok gördüm çevremde hep hüsran inşallah sen mutlu olursun ne deyim.

• acelen neydi? erkekleri marsa sürgüne mi yolluyorlar?

0|0
    0|0
    • evet amca

• madem bir soru sordun o zaman ukalılık ve saygısızlık edeceğine gelen cevaplara onlardan bişeyler çıkar diyeceğim ama oda zeka işi be kardeşim haklısın!!!

• Az bekleseydin belki ben cikardim karsina😈

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...