Kadıköydeki broşürcü sapıklar (pedofili)?

bilenleriniz vardır kadıköy boğa heykeline giderkenki yol boyunca broşürcülerle karşılaşıyorsunuz. ben artık bundan çok rahatsızım. her gittiğimde yol boyunca, adım başı aynı şeyin broşürü verilmeye çalışıyor bu da yetmezmiş gibi kendilerinden küçük ergen kızları sevgili olalım, bir şeyler içelim bahanesiyle kandırmaya çalışıyorlar (numara isteme vb) aynı şey geçen hafta başıma geldi. broşürü uzattı almadım geçip gittim ama broşürcü omzuma dokunup numaramı falan sordu ben vermedim gideceğim yere kadar beni takip etmiş bağrış çağrış yaşandı zaten. başka günlerde birkaç arkadaşım daha aynı şeyleri yaşadı çok rahatsızız siz de hiç yaşadınız mı bu tür olaylar?

0|2
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• lan ben orada kavga ediyorum hep aptal herifler hayır biraz aralıklı durun yürütmüyor gavatlar 5 metrede bir uzatıyorlar djhfskas

bana bir yürüyüş için mi ne 50 kere söyledi aynı adam takip edip peşimden o günde izmire gideceğim otobüse yetişcem.

ırkçıyım ben a.. koyayım dedim gitti

bir kere de saçalrın çok güzel güzel bir dövme istemez misin diye sarmışlardı da gazete almıştım lösev mi ne saçmaladı mal bilmiyorum sanki parayı cebine atmadıklarını sdfjhsjkdfs

bir kere de sarhoş arkadaşıma sarmışlardı da :D :D arkadaş yumruk yemişti

İngilizce eğitimi şeyiydi arkadaş haaa abi bir şey sorcam ama ayıp olmazsa bu resimde ki anan mı demişti dfjsklgkdjgf çok uzun o olay anlatamam :D

0|0
    0|0
    • evett : ( size böyle yapıyorlarsa kadınları siz düşünün

• bu türkiyede ne kadar mümkün tartışılır

• taksimde hallediliyorsa kadıköyde de halledilir ya ha hepsinin içinde o sapıklık kalır o ayrı :D

En İyi Kız Görüşü

• kendine dkkat et ya

0|0
    0|0
    • bir tek ben değil bir çok kız (yarıdan fazlası genç kız) tehlikede

Erkekler Ne Diyor 9

• Peki merak ediyorum şikayet ettiniz mi hiç bir yere? Elbette o hayvanlar keşke orada olmasa ama kadınlar da hep pasif be kardeşim biraz hakkınızı savunun ya aynı şey benim oturduğum yerde de var ben şikayet ettim eminim rahatsız olan kadınlar etmemiştir

0|0
    0|0
    • ettik. 1 gün gidiyorlar ertesi gün gene aynı yerdeler kalabalığa karışıyorlar

• Ne güzel sen üzerine düşeni yapmışsın ama kim bilir kaç tane kadın senin gibi rahatsız ama susuyorlar hem de bu Kadıköy ya Belki de Türkiyenin en modern yerlerinden biri. Ben de bizim sokağımızda kaldırımlara park edenlerle uğraşıyorum ama yok sadece ben ediyorum ki herkes yoldan yürüyor ama kimse sesini çıkarmıyor. Pasif bir milletiz

• Onları çok uğursuz tiplerden seçiyorlar. Erkeklerin başına gelmez ama kızları rahatsız ettikleri doğru. Başka türlü sosyalleşemedikleri için bu basit işi fırsata çevirmeye çalışan hayvan sürülerinden farksızlar...

1|0
    0|0
  • Metrobüsten indiğimde köprüde broşür dağıtan iki kız laf atmışlardı ortam müsait olmadığı için bişey demedim güldüm geçtim, dua etsinler ortam müsait değildi sjsjshj

0|0
    0|0
  • o durumdan bende rahatsizim nautilus avm meydandada yapiyorlar aynisini brosurde oyle bir yer yok zaten bastan uyandirayim :D beyaz maso 153 e sikayette bulun topluyolar elemanlari 1 gun sonra yine ayni yerde tabi

0|0
    0|0
    • aynen öyle şikayet ettiğimiz gün topluyorlar ertesi gün aynı yerdeler

• azıp azıp meydanda kız avına çıkıyorlar zaten bunların amacı para kazanmak değil

• bakma bunlara yüz veren hatunda cok esnaf da taniyo bunlari mevzu artik tamamen kari kiz oldu aynisi umraniye alemdag caddesindede var, rahatsiz eden olursa da sakin sessiz kalma benden soylemesi

• beyoğıunda yaşıyorum burada daha çok var

0|0
    0|0
    • rahatsızlıktan başka bir şey değiller açıkcası

• dövdüm geçen birisi zorla kafasını arabama soktu camı kapattım kafası içerdeyken

• Yok benden kimse numaramı istemedi :)

0|0
    0|0
    • broşürcülerin hepsi erkek ve pedofili olduklarına inandığım kişiler

• şunların türü tükensede kurtulsak

0|0
    0|0
  • Otlanıyo kekolar

0|0
    0|0
  • polisi arayın

0|0
    0|0
    • aradık.
      1 gün gidiyorlar ertesi gün gene başlıyorlar

• arkadaşlarınla toplu halde dilekçe tolayıp emniyete veya adliyeye verebilirsiniz her zaman olan bir durumsa oraya ekipkoyarlar

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğunu n gözünü seveyimm

0|0
    0|0
  • Polis vs yok mu etrafta,, anında şikayetçi olacaksin

0|0
    0|0
  • polise söylesenize

0|0
    0|0
  • polisiye şikayet edin ya da broşürlerden birini alın nerde çalışıyorsa arayın şikayet edin.

0|0
    0|0
  • Samsunda da var malesef 😬

0|0
    0|0
  • neden izin veriyolar anlamıyorum. anket brosur dılencı ıslerı hepsı rahatsız edıcı

0|0
    0|0
    • evet öyleler adamlar adım başı 2şer 2şer nöbet tutuyorlar geçmeye de izin vermeyen ayılar oluyor bazen

• Bende rahatsızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...