Anneme kendimi nasıl affettirebilirim?

Anneme direk olarak kiminle mesajlaştığını sordum. O da söyledi ama ben en başta inanmadım. Sen bana inanmıyorsun dedi. Ona dolaylı olarak sürt*k dedim. O bana mesajları gösterdi teyzemle mesajlaşıyormuş. Ama en başta inanmayıp babamla boşan or*spu çocuğuyla evlen dedim. Çok kırıldı hissediyorum bana gülümsese de kırıldı. Annemin kalbini nasıl alırım?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu bende yaşadım kardeşim Anne ve babalar bu internet konusunda çok bilgisiz Abazanların olduğu bir platformda aynısını annem'e yapmışlardı. Liseden arkadaşını bulmuş flört içinde yakaladık mesajlarını türlü türlü çok kötü şeyler yazmışlar birbirine eğer telefon elindeyken sürekli kaçırıyorsa şüphelenmesin. Bir akşam eve geldim dedi ben boşanıcam dedi. Tabiri caizse kafamdan kaynar sular aktı 3 yaşında bir kardeşim var. Çocuğu niye yaptınız o zaman dedim boşanacaktın madem sustu kaldı bir şey diyemedim o an hiç annem olarak görmedim onu ama ne olursa olsun annen işte mesaj içerikleri çok ağırdı babam da gördü başka biri olsa 3. gazete haberlerine çıkmıştı. Ama babam benim işte gayet hoş karşıladı ne halin varsa gör diyerek sonra 1 hafta odalar kapanmaca sessiz konuşmacalar. Kardeşim için evliliği sürdürüyorlar soyadımız kirlenmesin diye devam ediyorlar. Ama iki tarafında birbirine karşı hiçbir şeyi yok babam geldi dedi bize toplumda anne diyeceksiniz ama evde demek zorunda değilsiniz tavrı bize bıraktı kısacası sende yanlış anlama da olabilir ama tam yargıya varmadan üsteleme herşeyi git özür dile bir hediye al eğer ki öyle bir suçu yoksa annenin değerini bil.

0|0
    0|0
    • Daha önceden telefonunu hiç kaçırmazdı şimdi kaçırmaya başladı onun için şüphelendim ama şimdi öyle pişmanım ki öyle olsa bile söylememem gerekiyordu Allah yardımcınız olsun sizin de.

• Galiba öyle olacak üzülen kaybeden bizler olacağız yine teşekkürler 😊

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• keşke çizginizi aşmasaydınız sonuçta dokuzay karnında taşımış size çok emegi geçmiş biriyle bu tarz konuşmasaydınız gönülden özür dilerseniz bir daha aynı tonda konuşmama üzere aranızın düzelicegini düşünüyorum umarım düzelir... analarımız başımızın tacı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insan ailesine karsi nasil bu kadar saygisiz olabilir anlamis degilim. Sizi bu yasa kadar buyutmus getirmis kisiye nasil boyle laflar kullanirsiniz aklim almiyor. Yarin sizde anne olacaksiniz. Cocugunuz size boyle bir sey yapsa ne yapardiniz.
    Kendinizi annenizin yerine koyun ve sizin cocugunuz size boyle birsey yapsaydi nasil kalbini almasiniz isterdiniz soruna bir cevap bulun ve onu uygulayin.

1|0
    0|0
    • Başına gelmeden eleştirme. Bir çocuk için anne ve babanın boşanması ne demek ya... Her türlü psikolojik soruna açık hale getirir. Sorunun cevabına gelince, bir akşam yemeği pişir. Yeter... Emin ol

• nasıl aılesınız mk

0|0
    0|0
  • affetmez

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama sen annenle boyle konusyorsan. Kizini dovmiyen dizini dover

0|0
    0|0
  • Benim içim acıdı nasıl diyebilirsin aklım almıyor.. benm annem yok.

0|0
    0|0
  • affettiremezsin

0|0
    0|0
  • Sende anneni hemen satmissin hic mi guven yok ya yap yap nasil gonlunu alirim diye sor sonra

0|0
    0|0
  • sen de amma safmıssın

0|0
    0|0
  • Ben olsam hem affetmez hemde hakkımı helal etmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen ne yapıyorsun böyle bu nasıl bir telafuz çok yanlış davranmışsın öncelikle yavaş adımlarla annene givendiğini hissettir beraber vakit geçirmeye çalış basitte olsa küçük hediyelerle gönül almaya başla

0|0
    0|0
  • Çok kötü yapmışsın..
    Ayaklarına sarıl.. ne bileyim.
    Yaa bir daha asla anlayıp dinlemeden bir şey yapma :(

0|0
    0|0
    • Bir daha asla bir şey demem zaten

• Nebicim evlatsin sen be. Cik o evden, bu sözleri annesine söyleyen bir insanin o evde yasamaya hakki bile olamaz! Annen her ne kadar sevmedigim tip kadinlardan ise, ona karsi saygili olmalisin

0|0
    0|0
  • Senin bu sekilde onyargiyla yaklasmanin bir sebebi olmali. suanlik ya ozur dileyim soyle soyle oldugundan sinirliydimnsana patladim gibi krlimeler kullana bilirsin ya da zamana birakmalisin bir kac gun sonra unutlur. ve lutfen hic bir anneye ozelliklede kendi annene bu tarz kelimeler kullanma.

0|0
    0|0
    • Daha önceden telefonunu hiç saklamazdı ama artık saklıyor ondan yapyım yapmamalıydım

• telefonunu saklamasını elbettekisebebi vardır. belki süphelendiğinşeylealakalıdır belkidegizliözelbi sırrıvardır herinsanınözelivardır. bu aldatma olacak diye bişey yokya. ama aldatmabileolsa bu annenlebaban arasındaki bir sorun. bence biraz bekle eminimkırgınlığı geçecektir

• İnşallah geçer

• Sana diyecek bir şey bulamıyorum ya o nasıll laf

0|0
    0|0
  • Annenle bu sekilde konusabiliyosan bence kendini evlat olmaktan men et. Böyle evlat olunmaz.

0|0
    0|0
  • Çiçek gönder eve

0|0
    0|0
  • Bişeyinimi gördün kü bu damgayı yapıştırdın. Özür dile

0|0
    0|0
    • Daha önceden mesajlarını saklamazdı aç oku derdi kendisi de ama ben okumazdım şimdi ise mesaj geldiğinde bir telaşlanır telefonu bırak diyordu onun için şüphe duymuştum ama keşke kebdi içimde kalsaydı

Yükleniyor...