Hiç erkek arkadaşım yok?

En başta herkese selam. bir soru sorucam ama en baştan diyim uzun olucak göruslere "biri sunu ozetlesin" "yorulmadinmi mk* " demeyin dalarim. Neyse konu su, benim hic erkek arkadasim yok. Sevgili anlaminda demiyorum normal arkadasim yok. Tum arkadaslarim kiz. Erkeklerle aram pek iyi degil. Konusmuyolar yani benle. Var iki uc tane ama onlara da arkadas denmez yani. Kirk yilin basinda selamlasir hal hatir bile sormaz en fazla 10 dakka konusur giderler. Eskiden boyle degildi, ama artik boyle. He sevgilin var mı diye sorarsan oda yok. Erkeklerle iletisim kuramiyom am*k ben. Yani ben lisedeyim, bir erkek arkadasim olsun isterdim yanimda samimi olacagim biri. Yok ama yani. Neyse boyle sizinde ayni sorununuz var mı ve nasil çozerim bu isi. Insallah okumussunuzdur bu arada dgdhdghe

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bosver olmasin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Lisede olmasaydın yazardım

1|0
    0|0
  • Her erkekten ve her kızdan arkadas olmaz. Bizzat 2 sini de yaşayıp gördüm.

1|0
    0|0
  • Yasiniz nedir ilk basta bunu ogrenmek isterim. Erkekler ile veya su sekilde soyliyim karsi cins ile bir iliski kurmak karsi cinse verdiginiz deger ve saygiyla dogru orantilidir. Ayrica bir kadin kadin gibi konusmasini bilmelidir bence
    " Erkeklerle iletisim kuramiyom am*k ben." Boyle bir cumle kuran hicbir kadin ile isim olmaz benim. Bu ne kadar saygili bir insan oldugunuzu gosterir.

0|0
    0|0
    • Şimdi yaşım 18. Ben sanalda böyle konusurum. Reelde kufur etmem. Ama sanalda artik klavye aliskanligi gibi yazmayinca samimi hissetmiyorum 😂

• Sanalda da reelde de kisiliginizin ayni olmasi gerekiyor. Yoksa cift karakterli bir insan olursunuz.

• Olur olur manita gelir geçer zamanla :D

1|0
    0|0
  • Yorulmadın mı mk? Biri şunu özetlesin...

1|0
    0|0
    • böyle gizli kullanıcı olarak soru sorarsan olmaz tabi mk 😄

• Gizli sordum çünkü hakaret yemek istemedim yani. Bilmiyom çekindim biraz 😃

• Yorum yazarak olmaz bu iş ama kendini göstermelisin sana söleyim yani sırf burası için demiyorum sosyal hayatta da 😘😉

• arada konuşmayı dene ;)

1|0
    0|0
  • selam panpa

1|0
    0|0
  • Kufur etmeyeceksen gel benimle konuş 😜😜😜😜 neyse birak konusma erieklerle erkeklerin çoğunun bu çağda niyetleri bozuk ben bile kızlarla konuşmayı tercih ediyorum dedigim gibi konuşmak istiyorsan gel özele

0|0
    0|0
  • Yazdıklarını okudum benimle arkadaş olmak istersen mesaj atman yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimde hiç erkek arkadaşım yok. Çok sorun etme, böyle daha iyi.

1|0
    0|0
  • erkekler tipi olan ve çenesi laf yapanlarla arkadaş olmak isterler özellikle lisedeki ortamlarda

1|0
    0|0
    • Tip var ama sessiz konusmayan olunca insan tabi.

• ortama ayak uydur bir konu konuşuluyosa sende fikrini söyle

Yükleniyor...