Annemle hic oyle olmuycak?

Ne desem batiyo resmen kadına sunu şöyle yapma diyorum mesela hemen sesini yükseltiyo napiyorum hani diye aciklamaya calisiyorum anlamak istemiyo dedigim seyi anlamak istemiyo üste cikmaya calisiyo ya insan biraz kabullenir bir dinler ben ne desem batiyo ben annemle arkadas gibi olmak istiyorum ama hic biseyi kabullenici degil anlamak istemiyo hep kendi hakli hic bir zaman oyle olamiycaz galiba öneri var mı? Otur konus demeyin sakin bir sekilde aciklamaya çalışıyorum sesini yukselterek konusuyo kabullenmiyo

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman konuşma. o zaman burnunun dikine git dışarılarda sürt falan filan.

0|0
    0|0
    • Yine dert anca geziyon der bir is yapmiyon der isi yapinca begenmez onu oyle yapma bunu böyle etme ben özeniyorum kusur buluyo bisi deyince ters anlıyo

• çok takıyorsun bence.

En İyi Kız Görüşü

• Sen keyfine bak uğraşma annenle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiç uğraşma.
    Bırak öyle kalsın.
    Yapı meselesi çünkü bu.
    Bu vakte dek böyle gelmiş.
    Bundan sonra da aynı şekilde gider.
    Yorulan sen olursun. Gerek de yok buna.

0|0
    0|0
    • Ya ben annemle arkadas gibi olmak istiyorum kompleksli mi nedir ya bisi deyim hemen sesini yukseltiyo bir düşünüp hakli mi haksiz mi bakar insan

• Bu senin isteğin.
      O da onun yapısı...
      Gözüken o ki, ortak bir noktada buluşabilecek gibi değilsiniz. O yüzden hiç uğraşma.
      Olan sana olur, yorulursun.
      Onu da öyle kabûllen...

• Yao raconunu ya da kes kafasini 😂😂

0|0
    0|0
  • Gün olur bunları diyecek bir anne bulamayabilirsin ağzına kürekle vursa bile annenin kıymetini bil

0|0
    0|0
    • Ya oyle ama bir yerden sonra olmuyo ya dolabi sildim temizledim sebzeleri bir kaba koydum şunları büyük kaba koyma diyo hic biseyde yaranamiyorum ne desem ters anliyo anneanneme kızıyo ama ayni huylari onda da var

• Başkasınin cocuguyum sanki ne desem batiyo. Kabullenmeyince zaten susuyorum anlamiyo çünkü

• Öyle düşünme. Bu hayatta yanında karşılık beklemeden duracak tek varlığın annendir. Onunda şu an kendince sorunları olabilir zor zamanlar geçiriyordur belki. Sen yinede alttan al

• Malum gundedir abartma sende uzerine gitme kadinin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen onu kabullenmeyi dene. Şunu şöyle yap demek yerine olduğu gibi kabul et, kaç yaşında kadın değişmez artık. Ama sen çok yönlü düşünebilirsin, gençsin. Onun gibi düşünmeye çalış. Acaba neden bağırıyor diye sor kendine. Empati kur.

0|0
    0|0
    • Ya anneanneme biri deyince dusun kabullen diyo kendi yapmiyo is yapiyorum kusur buluyo yapmasam yapmiyon diye laf ediyo sunu suraya koyma diyorum buraya koy ters anliyo ne desem batiyo dolabi sildim ettim o gun bisi demedi sebzeleri büyük kaba koymasana dedi illa kusur bulcak sonra yapmayınca ben suclu oluyorum

• Adım at işte. Gerisi gelir bak güven bana. Annen o senin. Hiç istemez mi öpüp koklamak.

• İstiyorum tabi ki ama çekingenlik mi desem iste alışmamışım uyguluycam sagol :)

• Herkes annesiyle kanka değil kadının tabiatı bu demek ki otorite koruyor aklı sıra ancak yaşın ilerlediğinde olabilirsin

0|0
    0|0
    • Yok ya sanmıyorum bu huylari daha fazla olursa anneannemle oldugu gibi bizde oyle oluruz kesin. Ben ne desem batiyo ne bilim ya hic biseyde memnun edemiyorum herseyime kusur buluyo söyleyince kabullenmiyo

• Yok orta okuldan beri disarilardayim alisti artik zaten bagimiz kuvvetli degil ama yine de üzülür tabi

• Ben muhabbetimiz guzel olsun arkadas gibi olsun istiyorum ama mumkun degil

• Boşver o zaman
    Elinden geleni yapiyosun
    Özeline girmek istemem ama annen kaç yasinda?

0|0
    0|0
    • 43.

• Meraktan sordum annene çok yumuşak davran bak bir değisiklik oluyor mu
      Mesela benim annem bana ters gittiğinde ona çok iyi davranirim biraz yumuşar.
      Ama sanirim sen onu da denedin

• sne ona iyi davran sonra zaten utanır

0|0
    0|0
  • Olur öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...