Bir bayanın bir namahrem erkekle sınırı ne olmalıdır?

Evet, sizce sınırı ne olmalıdır?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Adam fetva vermemiş, konuya etik yönden yaklaşmış. Diğer bir deyişle takva açısından değerlendirmiş.

Bence de bu sınırı şahsın takva derecesi belirler.

1|0
    0|0
  • Bu isi islamiyetle bağdastirmak yerine etik acidan bakmak lazim bence.. ayrica bir erkegin de ahlaki olarak burda bahsi gecen yanlis tutumlari yapmamasi gerekir.. bu anlatimda kadinlara uygulanan ötekilestirme sevimlilestirilmis resmen.. ahlakin dini, mezhebi olmaz

0|0
    0|0
  • Bir müslüman bayan öncelikle her tarafını kapatmasını bilmelidir.
    Ahlaki açıdan bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Bu tarz konularda Kuran rehberim olur aklım ve vicdanımda yardımcım ben nedense bu tarz video ları etik bulmuyorum kendi yanlışlarını insanın kendisinin görmesi lazım ki bundan bir ders çıkarabilsin

0|0
    0|0
  • Sdce evlenecegi zmn tanima amacli

0|0
    0|0
  • Sınır mı kaldı? Kim kime dum duma olmuş herkes

0|0
    0|0
  • Sınırın be olacağı Kuran da yazıyor. Ne bu Adama nede bunun gibi tiplere gerek yok

0|0
    0|0
  • Ac Kuran-ı Kerimi oku. ;)

0|0
    0|0
    • mümkünse sen de.

• ne yapayım değil videoyu paylaşmak ve bilmeyenlerin ögrenmesi için sordum :)
      ama algılama da hata varsa demek ki anlamamıssındır.

• Videoyu izlemedim izlemeye gerek yok yazılı kaynak var canım iy oku yazdigimi ya da saata ileri al da geri de kalma ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• tokalaşmamalı. eldivenle gezmeli.

0|0
    0|0
  • Uymuyoruz :/

0|0
    0|0
  • Aslında tokalaşmak bile haram 😕

0|0
    0|0
  • konuşmamalı kadının sesi haram kendisi bir tahrik unsuru. sınır bu. kısacası kadın insan değil bunlara göre

0|1
    0|0
    • cezbedici bir şekilde konusursan öyledir.

• he ama erkek cezbedici konuşursa sorun yok. aa pardon unuttum kadının duyguları yoktuki kadın etkilenmez ne de olsa ve erkek tahrik unsuru değil

• erkek de konusmamalı ama izlemedğin ve bu konularda saçmalamayı tercih ettiğin için böyle konusmanı anlıyorum

• Bu paylaşım için çok teşekkür ederim Allah razı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...