En merhametli millet Türklerdir?

Daha önce Almanya' ya dayımlara kalmaya gittiğim oldu. Bir de Hollanda da ki annemin teyzesini falan ziyaret etmiştik. Bir yaz tatilimiz de de Amerika' da birkaç günlük gitmiştik. Ve bariz bir şekilde fark ettiğim şey, Türklerin merhametli oluşuydu. Bu bahsettiğim ülkelerde ki insanlar cidden bencil ve acımasızlardı. Yani hepsi için konuşmuycam tabi ki ama gözlemlerim doğrultusunda bunu farkettim. Cidden ülkemin insanlarını kimseye değişmem. Sizce de böyle değil miyiz? En cana yakın milletiz bence.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet aynen katılıyorum sana hem merhametli hem de sıcak kanlıyız paylaşmasını ve yardımlaşmasını seviyoruz aynı zaman da da şavaşçı bir milletiz o yüzden de avrupa ülkeleri her zaman bizden korkarlar yani biz korkak değil cesur yürekli türkleriz.

1|1
    0|0
    • e. e. g görüşü seçtiğin için teşk ederim

• Rica 😊

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye'de diri diri otelde adam yakılalı, Maraş'da falan katliam yapılalı çok olmadı.

Eloğlu mesafeli, herşeye bizim gibi karışmaz, yoks bizim millet aleni biçimde riyakar, güçlüden yana olan yapıda. Merhametliymiş, biz kırk kardeşiz, kırkımız da birbirimizi biliriz.

3|1
    0|0
  • Türklerdir

0|0
    0|0
  • Onlarin acimasizligi duzeni bozmaya calisanlara. Orda devletten 1 kurus cal adamin ocagina incir agaci dikerler. Yasaya uyma direk hapse tikarlar.

0|0
    0|0
  • saçmalama neler oluyor türkiyede. kaç tane suriyeli türkiyeden kaçıp savaşın ortasına atladı geçen 1 yıl içinde.

0|0
    0|0
  • geçen gülse birsel yazmış ya milletçe içme sularımıza antidepresan atılmış gibiyiz diye aynen öyleyiz :D başka yerde yaşayamam emk :)

0|0
    0|0
  • Ee bu çok tabiî bir durum ama.
    MeRHaMetli diyorsun. Yani RaHiM olan Allah'a inanan... Merhamet, "O"ndandır zîra...

Acımak demiyorum, merhamet diyorum. İkisi de aynı şey değil mi yeaeaeaeaa diyenler, az bir ötede oynayın...

0|0
    0|0
    • Tamam işte biz de Allah'a inandığımız için bu kadar merhametliyiz. Bu yüzden biz toplum olarak diğer millerlere göre daha samimi ve merhametliyiz.

• Aynen bundan dolayı işte.

• sıcakkanlıyız doğru ama hayvana tecavüz edenlerde bizlerde çıkıyor. Belkide eskilerimiz sıcakkanlıydı, yeni nesil pek iyi değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam tersi.

0|0
    0|0
  • Evet kanks dogru

0|0
    0|0
Yükleniyor...