Bir kız neden Tanga giyer?

Kızların üzerinde tanganın bir etkisi var mı yoksa sadece erkekleri kışkırtmak için mi giyerler?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• penye bir kıyafet giydiğinde iç çamaşırının izi görünmesin diye

0|0
    0|0
    • Peki ya kotun altına giyenler?

• oluyor tabii

• Olab var diye biliyorum bende

En İyi Erkek Görüşü

• İlgi cekmek , sırf zevk için giyen yoktur bir amaç için giyerler oda insanların ilgisini cekmek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Herseyi kendinizle iliskilendirmeyin. Giyilen kiyafetle de alakali olabilir, kizin kendini seksi hissetmesi icin de, sadece ic camasiri olarak onlari sevdiginden, rahat ettiğinden, tercih ettiginden de.

0|0
    0|0
    • Görüş için teşekkürler

• Kullanımı kişiye göre değişiyor diyelim

• Evet aynen öyle

• Şu tangayı neden kışkırtmak amacıyla giyiliyor olarak görüyorsunuz ki. Kumaş pantolonların altınada giyiliyor.

0|1
    0|0
  • Bazı kıyafetlerin altına iz olmasın diye tanga giyilir.

1|0
    0|0
    • Tek amaç bumudur?

• Ben düzenli kullanmam dedim okumayı öğrensen iyi olur. Sana yalan borcum yok. Gereksiz bir insansın gerçekten. Duymak istediğin şey tangalı kızlar kışkırtmak için giyer cevabıydı. Bu cevabı vermediğim için hoşuna gitmedi.

• Yorumunu iyi oku bence bide üste çıkmaya çalışma konuyu sapıtıyorsun. Her neyse sen ne dersen haklısın duymak istediğin cevap bu galiba

• Tanga kumas pantolonda iz cikmasin diye giyilir herseye tahrik olmak erkeklerin sorunu

0|0
    0|0
  • Kiyafette ic camasiri belli olmasin diye

0|0
    0|0
  • kışkırtmak

0|0
    0|0
  • Çok azgındır ve kışkırtmak için. ve erkekler göreceğindrn. Ben evlenince giyerim ama şimdi giymem rahatsız olurum zaten kimseye göstermem şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak canım kardeşim.

Bu tanga denilen meretin üretim amacı dar kıyafetlerde pantolonlarda taytlarda vs. normal iç çamaşırlarının oluşturduğu kötü görüntüyü ortadan kaldırmaktır.

Kadınların yaptığı herşeyi kendiniz için olduğunu sanmaktan vazgeçin.

Biz kimiz yav attıkları her adımı giydikleri herşeyi bizim için giysinler.

@malmısınız?

4|0
    0|0
  • Bence 2 seçenek var, dar kıyafetlerde izi çıkmasın diye 2 incisi yatak odasında seksi olabilmek için.
    Ayrıca
    @Axies belkide kadınlar erkekler için giyiyor ya da giymiyor fakat siz moderatör olarak görüş yorumlarına böylemi cevap veriyorsunuz?

#TaklitlerAslınıYüceltir

0|0
    0|0
  • Bence kızlar sırf çekici olmak giyiyor. Biz için mi kendisine mi çekici geliyor bilmiyorum ama bir çekicilik söz konusu

0|0
    0|0
  • Dar seyler giydiklerinde arkada iz cikmasin diye

0|0
    0|0
    • İz çıksa ne olacak ki :) netice olarak kalçaları güzel gözüksün diye buda bir kışkırtma eylemidir yanlışmıyım?

• Cok itici bir goruntu oluyor izler cikinca. Kiskirtma amacli degil kendisi icin giyiyor. Kendilerini daha guzel hissediyorlar. Bazilari da rahat buluyor giymeyi. O mantikla ben kizlari kiskirtmak icin mi kas calisiyorum? Ancak yatak odasinda kiskirtmak icin giyilir.

• Giymeyen bilemez kardeşim. d şahsen benim denemişligim var elbise falan nse çok değişik bir duygu kendimi bir garip hissettim sonra hemen çıkardım boxer giydim kendi özüme döndüm rahatladım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...