Bana cozum yolu onerirmisiniz?

140 kilodan 110 kiloya dustum evet kilom var daha cok ama piskolojim bozuldu erkeklerden midem bulaniyor Şu an hepiniz benle dalga geciceksiniz asagilycaksiniz yemeseydin diyceksiniz ama ben 14 yasinda kansere yakalandim kortizon vs ilaclar kullandim. ve 60 kilodan birden 140. kiloya ciktim eger zayiflarsam bile evlenmiycem cunku kimseye ne inancim nede guvenim kaldi tipim icin geliolar. gibi dusuncem cunku ne yapmam. lazim bu durumu nasil asmaliyim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kiloların için yargılamayacağım tabiki bu kimsenin haddi değil. Ciddi bir hastalığı savaşarak yenmişsin üstüne üslük şuanda da kiloların için mücadele ediyorsun ve bunu başarıyorsun da sana ancak imrenip taktir edebilirim bende diyetteyim senin kadar olmasa da 13 kilo kadar verdim kimsenin seni yadırgayacak halleri yok hiç kimse senin kadar güçlü de değil mücadeleyi bırakma ve bununla savaşmaya devam et üstelik güzellik insanın içinde olan birşeydir bunu bu gerçekten böyle ki böyle düşünmeyenleri takma bile güven meselesine gelirsek bu konuda bişey diyemem dürüst olmak gerekirse bende çok kez yanıldım biraz karışık yazmış olabilirim ama içimden geçenleri dökmek istedim ne zaman kendine dertleşecek birini ararsan mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
    • Cok tsk ederim

• Ben teşekkür ederim ne zaman canın sıkılırsa bekliyorum mesajını arkadaşa ihtiyacın olursa da dertleşmek istersende : )

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç kimseyi dış görünüşüyle değerlendirmem. Ister kilolu ister zayıf olsun ister açık giyinsin ister kapali. Boyle tabular olusturmak anlamsiz. Hayat senin istedigin gibi yasarsin.

1|0
    0|0
  • senı gercekten seven ınsan kendını bellı eder canısı ok merak etme cok gecmıs olsun ınsallah duzelceksın canısı dahada ıyı olcaksın secme sırarı sende olcak ıste ok tekmeyı tek tek vurursun bugunları hatırlayıp ama evlenmıcem deme senınde hakkın var bunları yasamaya ok

1|0
    0|0
  • evet çok haklısın erkeklerin bir çoğu dediğin gibi ama çok yanlış, sen üzülme çok geçmiş olsun bu da geçer bişey yapmana gerek yok evde mekik ya da düzenli yürüyüş yap yemekler de kesinlikle ekmek kullanma bol bol çay iç ama şekersiz inşaallah en kısa sürede istediğin vucuda ve fiziği kavuşacaksın hiç bir zaman ümitsiz olma ve kendini de üzme olurmu

1|0
    0|0
    • Olur saolun

• Yapicam soz :) 1 sene sadece

• Aferin sana işte bu ya inşallah

• Kanseri yendiysen, herşeyi yenersin, takma kafana

1|0
    0|0
    • Yoruldum artik sabrim bitti :(

• Yaşın çok genç, biraz relaks ol, şimdilik hiç Düşünme, bıraz akışına bırak

• Gülüm geçmiş olsun 😞 iyi misin şimdi sağlığın yerinde mi. kim ne halt yerse yesin üzülme. Ben de aşırı kiloluyum diyet spor arkadaşı arıyorum hatta. Üzülme

1|0
    0|0
  • Devam et spor diyet

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun dostum spor yap dostum

0|0
    0|0
  • Kanseri yenmek sabır işi o ilaçlar kilo yapıyor evet takma kafana zayıflamaya devam et sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • Şöyle düşün sen zayıf olsan o kiloda birine bakmazdın

0|0
    0|0
    • Bakardim yemin olsun bakardim bunu kilom var diye demiorum kalp. kirmak benim isim degil

• Eğer bu yaşadıklarını yaşamasan böyle düşünmeye bilirdin bu yaşadıkların senin bazı şeyleri farketmeni sağlamış bu arada geçmiş olsun umarım en kısa sürede kilolarını verir sağlıklı bir vücuda kavuşursun

Kızlar Ne Diyor 2

• Sağlığın için zayıfla.

0|0
    0|0
  • önceistediğin kiloya ulaş bir süre sonra geçer bence bu durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...