Sizi hiç dışladılar mı?

Küçüklüğünüzde olabilir, sizi hiç dışladılar mı herhangi bir sebepten ötürü?

0|0
25|30

En İyi Erkek Görüşü

• Beni ve dışlamak ha, aynı cümle içinde bile kullanılamaz!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben genel olarak kendimi bildim bileli dışlanıyorum zaten. Bir çok sebepten, uyumsuz oluşumdan. Olsundu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Evet kesinlikle dışlandım! Lisede lakabım deliydi. Daima aykırı davranırdım. Okula bisikletle gelirdim Hayata bakış açım diğer insanlardan farklı olduğum için daima dışlandım. Bir sürü arkadaşım olsa da çok konuşmayıp insanları izlemeyei seçtim. İzleyerek analiz ederek insanların karakterlerini çözdüm. Fotoğraf sanatçısı olup kelimelere dökemediğim anı dondurup insanlara anlatmak istedim. Fotoüraf sanatçısı olmama en büyük etken insanların kendilerini tanımıyor olmamalarından kaynaklanıyor. Hayat yolda oturan bir adamı ya da bir duygu yüklü birinin yüz ifadesini çektiğimde aa ne güzel çıkmış diyerek uzun uzun bakan insanlarla dolu.
    Bu zaten günlük yaşamımızın bir parçası. Delide olabilirim akıllıda fakat yaptığım çalışmalar sayesinde deliyide akıllıyıda farklı düşünmeye teşfik eden toplumun dışladığı enteresan biriyim :D
    Düşünce yapısı benimle ortak olan arkadaşlarım ile gayet mutluyum.

1|0
    0|0
  • Çok tipsizdim küçükken hani arkadas cevrem filan iyiydim cevremdekilerle iyi anlasırdım fakat tipimden dolayı büyüklerden dalga geçenler olurdu zaman zaman köşeye geçip ağlardım ama kimseye üzüldügümü belli etmezdim hep dimdik dururdum hepte işe yarardı ( AÇIKCASI HALADA ÖYLE )

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • oldu

0|0
    0|0
  • Evet hemde çok yaşadım bu durumu ve hala yaşıyorum. Ama insanlardan uzak olmaya çalışıyor ve onları pek de umursamıyorum artık.

0|0
    0|0
  • Japona benziyordum küçükken.
    Çok dayak yedim ve eziklendim bu yüzden. bide şişkoydum :D

0|0
    0|0
    • Ne salak insanlar ya bende üçükken sessizdim banada çok şey yapıyolardı okula gitmemek için ağlıyodum :(

• @Lovatic13 çirkin ördek yavrusunun kuğuya dönüşeceğini bilseler öyle yapmazlardı bence :) geleceğe yatırım hesabı :D
      Herneyse bende sonradan dövüş sporlarına başladım işte , o kiloların hepsi boya gitti. sonra da sırıksın diyerek dalga geçtiler :D hatta boyum yüzünden lisede bile utanç duydum resmen. kamburum çıkacaktı nerdeyse.185 tim :D şimdiyse ''sendeki boy kalıp bende olacak var yaaa, off neler yapardım neler '' diyorlar :D artık utanmıyorum ve kalın tabanlı ayakkabılar kullanıyorum :D ne kadar uzun o kadar iyi hesabı :D ha işin eğlence kısmını geçersek, insanlar 7 sinde neyse 70 indede odur diyorum. bu sözlü olarak gerćekleşmese bile 160 170 boyunda erkekler var. kaale alınmıyorlar mesela. güzelliği ve fiziği kötü olan kızlar oluyor. kezban damgası yiyorlar. veya insanlar meslekleriyle yargılanıyorlar falan filan. sonuc olarak beyinsiz saygısızların ćoğunlukta olduğu bir memlekette yaşıyoruz. Maalesef..

• Evet dışlandım, ama bir günde, ben onları dışlayacağım 😔

1|0
    0|0
  • evet 😣

0|0
    0|0
  • kucukken evet

0|0
    0|0
  • hayır :)))

0|0
    0|0
  • Elbette. Büyük örnekleri de mevcut.

0|0
    0|0
  • beni kimdr dışlayamaz.

0|0
    0|0
  • Ne dışlandım. Nede dışlanan insanlardan uzak durdum

0|0
    0|0
  • Çoook :D

0|0
    0|0
  • hiç dışlanmadım sanırım

0|0
    0|0
  • dıslayanlari bende dişlerdim 😂😂şaka bir yana kimse bana kötü davranmadı herkesten memnunum iyi davranmasalardı psikopat olurdum herhalde 😕

0|0
    0|0
  • Çok iyi top oynadığım için maçlara almazlardı. Çok bencildim pas atmazdım :)

0|0
    0|0
  • hor gördüler beni köylü diye :(

0|0
    0|0
    • Herkes kendine baksın köylü olmak kötü birşey değil bende çok sışlandım ama umrumda olmuyo açıkcası

• Dışlanan ezik olmuyo dışlayan aptal oluyo

• @Lovatic13 haklısın...

• Kepceydim Ortakoy Denizcilik lisdindeyken Ciktim Besiktas Anadolunun onunde biri Bagarnisti ve kizdi Kepce diye.. aglayasim gelmisti. Sonra estetik oldum.

0|0
    0|0
  • Evet, sebebini hatırlayamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Yok hayır

0|0
    0|0
  • Kimse özgüveni olan insanları dışlayamaz

0|0
    0|0
  • yok ben dışladım ama

0|0
    0|0
  • beni dışlamaktan öte karanlığa ittiler.

0|0
    0|0
  • Onlar disladi ben icledim

0|0
    0|0
  • kucukken

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Çocukken afacan biriydi mahallenin efesiydim. Cesareti varsa dışlasın felsefesini yürütürdüm :). Okul hayatımda da baya popüler biriydim. O yönden dışlanmadım ama iş hayatımda farklı fikirlerim olduğu için ve olaylara farklı baktığım için sürü gibi olan guruplaşmayı sevenler tarafından dışlandığım oldu. Guruplaşmış insanlar tarafından dışlanırım çünki onlar gurup olarak güçlüler di ben ise tekil olarak güçlü olmayı sevdiğim içindi. Bir nevi kıskançlık yatar bu tür dışlayan insanlarin içinde. Onlar sürüler ben ise kartal kadar tek ve özgürüm :).

0|1
    0|0
  • Sitede dışlıyorlar Rus diye birde İzmirdd var 1-2 kişi politika yüzünden dışladı garipler😂

#Ruskızlarınıüzmeyin

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Dışlandım tabi küçükken saçlarım kısaydı biraz yani öyle doğuştan seyrek uzamazdı pek arkadaşım yoktu dalga geçerlerdi bazı ortamlarda dışlandığımıda seziyorum bazen sanki çokta umrumda böyle insanlar kendini ne sanıyosa artık

0|0
    0|0
  • Dışladılar hala da dışlıyorlar

0|0
    0|0
  • Evet kuzenlerim dışlamıştı.

0|0
    0|0
  • arada hala yaşıyorum bu sorunu.. davranışlarımdan ya da dış görünüşümden ötürü.

0|0
    0|0
  • ilkokuldayken 1 kere olmuştu

0|0
    0|0
  • Ben dışlardım birlik olup😂

0|0
    0|0
  • hiç dışalanmadım kafa dengi kendi çevrem oldu hep ama dobralığımdan ötürü sevmeyenler var eminim :)

0|0
    0|0
  • hayır ben dışlıyorum kendimi. whatsapda gruba alıyolar çıkıyorum hemen sıkılıyorm

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evet. Sebebini hatırlamıyorum öyleyse dışlamamış olabilirler

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayir 👀

0|0
    0|0
  • Cocuktum cok konustugum icin aralarina almazdi arakadaslarim. Kösede beklerdim. Herseye yorum yapardim :)

0|0
    0|0
  • Çok defa

0|0
    0|0
  • ewt tarzımdan dolayı hep dışlandım

0|0
    0|0
  • Evet. 😩

0|0
    0|0
  • Evet