Neden kimseye dost diyemiyoruz ki nolur okuyun bir akıl verin siz olsanız ne yaparsiniz?

Uzun ama nolur okuyun akil verin Ben lise son öğrencisinin sınıfta iki tane arkadasim var çok yakındk onlar gelir bizde kalırdı aileler felan tanıyordu yediğimiz ictigimiz ayrı gitmezdi biri cemre digeri ayca bir gün sevgilimle sorun yaşadım ve cemreyle bir anlaşma yaptık ve sevgilime bir çeşit oyun yaptık sevgilimin yalanını ortaya çıkarmak için sonra dün sevgilim işin peşine düştü. Aycaya işin aslını sormuş o da haberi olmasına rağmen işin aslını bilmiyorum diyip bizim planı alt üst etti sonra cemre kötü gorunmemek için benim istediğimi felan söyledi aycaya aycada burada sevgilime dokuyo olayı adım ceren ceren istedi herşeyi anlatsın sana diyo bn kızlara beni yarı yolda bıraktıkları için tavır yapıyorum cemreye yüzüne herşeyi söylüyorum aycaya yüzüne herseyi soyluyorum ve diyorum ki bir yola girdik olan oldu diyip kapatın konuyu onların yaptığı sevgilin gelsin senin yaptığı planı öğrensin biz suçsuz olalım diyorlar bir arkadaş olarak neden bu yapılır ki bir de ben iki yüzlü oldum şimdi iki yuzluluk yapmış im bn onlara guvenmekten başka ne yaptım ki şimdi ne yapayım ben kızla bana iki yüzlü diyip engellemis şimdi de arkadaşlığın son kazığını atıp sevgilime herşeyi benim istediğimi söyleyip iliskimizi bitircekler bu niye yapılır ki ne yapmalıyım bn

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tosttur o, dost olsa duramazdın

0|0
    0|0
    • Tostlarmis en kasarlisindan

• Hayırlısı çıksın karşına

• Bakacağım zaten çıkmazsa tek bir şansım var ama illa o kişi olmasın dediğim için bekliyorum

En İyi Kız Görüşü

• çok üzüldüm inan bana artık gerçek akadaş bulmak zor kendinden başkasına güvenme

1|0
    0|0
    • Guvenemem ki istesemde o sırtımdaki yaraları aklima gelir gerçekten çok kötü oldu insanlar cok

Erkekler Ne Diyor 10

• her insana güvenilmez. güvenip yola çıkarsan her zaman böyle sonuçlarla karşılaşırsın. birde sevgilinize oyunlar onarsanız anıda soğur sizden. oyun oynamayacaksın neysen o olcaksın arkasından iş çevirirseniz hakediyorsunuz her şeyi.

0|0
    0|0
  • Sevgilinde kafa olsa arkadaşına değil gelir sana sorar..

0|0
    0|0
  • Okumaya niyetlendim.
    Biraz da okudum.
    Aşk meşk gibi absürd bir mesele...
    Gerisini okumama lüzum yok.
    Tespitimi yapıp gidiyorum;
    "Büyüyünce geçer"...

0|0
    0|0
  • Bak sevgili kısmına üzülme demek ki sana güvenmiyormuş onların bir lafına inanıyor, ilişkinin başı güven. Arkadaşların ise günahlarını almak gibi olmasında belki sevgilinden hoşlanıyorlardı ya da başka bişey vardı kızlar böyle oluyor işte bilemezsin. Ama bu şekilde dostunu düşmanını bilmiş oldun sen hiç onlara taviz verme elbet sana yakınlaşmak için bişey yapacaklardır

0|0
    0|0
    • Sevgilim de aynı şeyi söyledi içinde böyle bir fesatlık olmayan niye bizim aramizi bozmak için seni satsin ki dedi

• Aynen oda haklı işte o yüzden boşver :)

• Adam bana dedi ki Arkadaşlarınla dedi Çok yakınlaşma seni yarı yolda bırakirlar yalnız kalırsın dedi Ben onları savundum bırakmazlar dedim Akşam Olmadan sattılar beni Yani insan anlayınca anlıyormuş bir bakista anladi nasil insanlar oldugunu anıyamayinca da tanıyamıyorsun Ne yaparsan yap boş verdim onlsrsizda mutluyum

• Hekesden dost olmaz

0|0
    0|0
  • Fazla Okumadım Ama Alayına Comalagoo Sana Bişe Olmasın :)

0|0
    0|0
  • Sen niye kalkıp adamı deniyosun deneme tahtasımı o... bu güvensizliktir araya bikere girmiş daha iflah olmaz...

0|0
    0|0
    • Ben adamı denemedim adamın bana yaptığı yanlısı ortaya doktum

• Sana yanlışı varsa cezası belli niye dallandırıp budaklandırmayı bu kadar çok seviyosunuz...

• Ya öyle olması gerekiyordu

• Dostluk kolay kazanilmaz.. basit görme. Arkadaşlıklari hadi ordan et dost edinmek icon bekle

0|0
    0|0
    • Sadece değer verilecek insan sanmisim ama yanlış sanmisim

• Cok uzun

0|0
    0|0
    • Okumadin :)

• La sen benle yasitsin olgun davran az arkadaslarinda olgun davransin kusmekte neymis? Adam gibi konusun cozun.. Ve busefer okudum.

• Bn kusmuyorum kusmek çocuk işi bana ihanet edip yarı yolda birakanla isim olmaz. Sadece insanın zoruna gidiyor anlata bildim mi

• Öncelikle ergensiniz saçma sapan işlerle uğraşıyorsunuz. Diğeri arkadaşların senin sırrını açığa çıkarmış bir daha konuşma onlarla. Ve kimseye güvenme sırrını verme ! Tırnağın varsa başını kaşı. Allah (c. c) ` dan başka dost yoktur.

0|0
    0|0
    • Çok haklisin konuşma zaten bana bunu yapıyorlarsa konusamam

Kızlar Ne Diyor 6

• cünkü insanlar cıkarcıııııııııııı :/// iki yüzlü

0|0
    0|0
  • eh güvenmenin zararları işte. yapılacak bir şey yok veda et sevgiline

0|0
    0|0
  • Ya aynisi basima geldi harbiden. Gerćek arkadaş olmadıklarını Şu an anladın.

0|0
    0|0
    • Hemde çok iyi anladim ya yarı yolda bırakıyorlar üstüne bir de iliskimi bitirmek için uzatiyolar zor mu yanı insan gibi davrnmak bir de iki yüzlü oldum

• Sevgiline acikca anlat

• Ya basta neden anlatmadin Ded olay benim üstüme kalır daha kötü olur aramiz

• Onları hiç asla takma mutlu olmana bak sen banada oldu çok arkadaş kazığı ama elinde sonunda dönücekler hatalarını anlayıp sen başkalarıyla takıl eğlenmene bak sal hepsini koy g. te koy g. te jajsjdjf

0|0
    0|0
    • Deniycem umarım istediklerini alamazlar

• Bunun yerine aç bir kıtap oku..
    Ne bileyim kendini geliştirecek bir meşgale bul.
    Hayat kısa Cemre ile Ayça ile geçmez.. 😒

0|0
    0|0
    • Orası illaki öyle ama insanın herşeyin paylaştığı insanlardan kazık yemesi zoruna gidiyom

• Destek oldun tesekkur ederim

• Rica ederim. Dilediğin zaman buradan yazabilirsin.

• Ailenden başkasına güvenmiceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...