Sosyal medyada sanal ilişki yaşadınız mı?

Kıvırmadan çarpıtmadan dürüstçe cevap verin... Sosyal medyadan tanıştığınız biri ile yazılı, sesli, fotoğraflı ve ya kameralı olmak üzere en az 1 defa sanal ilişki yaşadınız mı ya da böyle bir teşebbüsünüz oldu mu? Yalancıları ve dürüstleri görelim.. .

Güncellemeler:
Kızlar bu soruya neden cevap vermiyor, Yalan söylemek yerine görmezlikten mi gelmeyi tercih ediyorlar? Sizi gidi siziiii.. .

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 4 yıl önce benim metin2 de bir sevgilim olmuştu. Sanırım 3 dakikalık. Sevgilim olur musun dedi olurum dedim bana bayrak, örümcek gözü gibi (saçma) şeyler verdi senin olsun diye bende sağol dedim sonra sanal sevgili mi olunur dedim kendi kendime ayrılalım yazdım eşyalarımı geri ver dedi, verdim. Çok acıklı değil mi jfğsncşdncismc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır sanaldan hiç işim olmaz güvenmem kimseye

0|0
    0|0
  • Evet internetten tanistigim biriyle sevgili oldum. hatta bulusunca beklentimin cok ustunde ciktigi icin kendisine vuruldum diyebilirim.2 yilin sonunda bitti ama iyi ki tanismisiz diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet yaşadım. Ufakken mastürbasyon falanda çekiyorduk karşılıklı :p
    Şimdilerde sosyal medya aracılığı ile tanışıp, yan yana çekiyoruz :p

0|0
    0|0
  • Bunu sanal bir mecrada sorman da, ayrıca enteresan... 3 milyarlık sanal nüfustan ilişki çıkmaması mümkün olabilir mi?

0|0
    0|0
  • gonuldensevenler. com'dan abdest sırasına girebileceğim bir hatun düşürmeye çalışıyorum, odaklanırsam başarabilirim.

Cayırt

0|0
    0|0
  • hayır!

0|0
    0|0
  • Aday çok ama sevmediğim bir olay

0|0
    0|0
  • Yaşadım ama tavsiye etmiyorum

0|0
    0|0