RTE İle başlayan Türkiye'nin şu anki süreci hiç hoşunuza gidiyor mu? Tam anlamıyla özgür müsünüz?

Gerek suriye olsun gerekse libya ve arka plandaki işid hiç sorguluyormusunuz veya araştırma yapıyormusunuz? Kimler bu uyunun kurucuları ve katliamcıları. O kadar insan ölüyor peki neden ve kimler yüzünden. Yazık ki madalyona hep ön taraftan bakan bir milletimiz var.Çok garip ki insanlara ne kadar kazık girse halen umursamaz davranıyor.

0|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• işid orta dogu oyunu suriyede öyle ayrı mevzular, ama kesınlıkle tam anlamıyla ozguruz ısteyen bıraz kalabalıklaşıp taş molotof vs alıp bıyerlerı yakıp yıkıp kamuya zarar verebılıyo isteyen pkkyı temsıl edebılıyo ısteyen bu vatan topraklarında özerklık ılan edebılıyo ısteyen kufur edıyo ısteyen tecavuz edıyo ısteyen bebegını satıyo ısteyen karısını öldürüyo isteyen 18 yaşında olmadan seks vıdeosunu ınternete atarak kız arkadaşını rezıl edıyo ısteyen sevdıgıne gıttı dıye töre adıyla vurarak namusunu temızlıyo ısteyen onlarca yuzlerce bınlerce hatta mılyonlarca kanayan yürek varken şehit varken moda programında ucuz işleri pervasızca umursamazsa sürdürüyo onlara özendırıyo sıkıntılara streslere ulkesıne sağır oluyo isteyen eşşeğe tecavüz ediyo isteyen gasp ediyo hırsızlık yapıyo isteyen müslümanlar gerici diyo isteyen ateistler bozuk insanlar diyo vs vs. Eğer biz hala özgür değilsek hiç kimse özgür değil

1|0
    0|0
    • Artık bir şey söylemeye gerek yok kardeşim son noktayı koymuşsun düşüncene ve yüreğine sağlık. Aydın düşünürsen sorgulayan isen direk içeridesin ama o pisliklere özgürlük serbest!!! EİG :)

• eig için ayrıca teşekkur

• rica ederim kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben memnun degilim. Durumu bir kisiye baglamak cok dogru olmaz fakat; ulkenin suanki durumu icler acisi. Halk da oyle... insanlar biseyler yapmak istiyo fakat ne yapacaklarini bilmiyolar.
    Bence yapilacak bisey de yok artik. Hersey icin cok ama cook gec...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Türkiye'nin şuanki süreci " Dış politika allahlık , millete çaktırılmamaya çalışılsada ekonomik bir kriz var , kara para aklayarak kurtarılmaya çalışılıyor durum , Ortadoğu'nun pisliğine zaten batmış bir ülke , Doğu'da yıkılan şehirler , katledilen siviller ve bunların batıya hiç yansımayacağı gibi sığ bir düşünceye sahip hükümet. Ben savaşı kapıda görüyorum :) Ama savaş gerekiyor , bir rejimin değişmesi olağanüstü şartlarla oluşur öyle bir savaşta ya sosyalist bir devrim ya da selefi osmanlıcı karşı devrim olacak. Cumhurbaşkanına hakaretten ülkenin yarısı yargılanıyor , özgürlüğü hiç konuşmayalım istersen :D

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim devrim her dahim kazanacaktır :) Ya er ya geç !!!

• evet daha ağır olacak hemde düşünmesi bile korkunç kardeşim. Şimdi ben musade isteyeceğim uyumam gerek hep buralardayım konuşuruz iyi geceler :)

• Bende yatacağım şimdi , saol sanada iyi geceler :)

• Bu millet bir de Bahçeli hiç adam olmayacaklar.

0|1
    0|0
  • Daha çok kazık girecek kardeş. hep diyorum.
    Lafta kalan vaatler var. lafta kalan taraf tutmalar var. suriye de olanlar gazzede olanlar bizimde başımıza gelecek o zaman anlayacaklar ama iş işten geçmiş olacak.
    Senin kardeşlerin katlediliyor dünyanın dört bir yanında. diyanet işleri bakanlığından cuma hutbesinde yeşilay haftasının öneminden bahsedilmesi isteniyor. birisi birşey yapıyor kürt yaptı diyor. kürtlere türk yaptı deniyor. aynısı aleviye sünniye şafii yede yapılıyor. sonra televizyonlarda asimile etme amaçlı yayınlar yapılıyor. medya satılmış durumda, bunlara tepki verme amaçlı örgütler hapise atılıyor daha toplanma aşamasında. adalet satılmış ve sadece küçüklerr ißliyor adalet dedikleri. rıza zarraf gibi bir milyondolarları çalan hırsız 3 ay yatıyor sadece. sagımız solumuz tecavüzcü kapkaçcı it kopuk dolmuş... daha sayarım bak.. ama insanlar anlamadıktan sonra ne fayda. uyuyorsunuz kardeşim. dünyada neler oluyor neler. bunları söyleyince de taşlıyorsunuz. ama dediğim gibi, gün gelecek o taşlar sizlere mermi olarak gulle olarak geri dönecek..

0|0
    0|0
    • Yazın için teşekkürler kardeşim aynısını defalarca da desek bu koyun insanlar çobanı kurt olmuş kahpelere yalanmaktan vaz geçmeyecektir.100 liraya kanını satanlar varken bu ülke toparlanmaz :)

• Tüm bu olanlardan sonra, türkiyenin başına ne gelirse haketti der geçerim.
      Bu ülke için ölmekte şehitlikten sayılmaz o yüzden askere de gitmek istemiyorum.
      Her ölene de şehit diyorlar oyuncak ettiler.
      Arkasından sövülen adamlar , niyeti doğru olmadıktan sonra , kuranın değilde demokrasinin askeri olduktan sonra şehit olabilir misin allah aşkına? Herşey serbest diyorlar. düşünce özgürlüğü diyorlar. kuranı gerçekten öğreten adamın evine 10 tane polis aracıyla gelip apar topar hapse götürüyorlar. suçta bulamıyorlar. mahkemeyi erteleye erteleye adamı 1 yıl içerde tutuyorlar. talebelerini dağıtıyorlar.
      Aynı atatürkün alimleri astığı gibi, yalan dolanla milleti uyutuyorlar. eğitim seviyesini düşürüyorlar. yazık ya valla ićim acıyor şunları söylerken.. allah sonumuzu hayreylesin. bizlere de doğru yolu göstersin inşallah. başka umudumuz kalmadı çünkü

• Kesinlikle !!!

• Madalyonu da çalmıştır o.

0|1
    0|0
  • Hic memnun degilim

0|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/rMQDqz.jpg
    can yücel yıllar önce durumu özetlemiş zaten..

1|0
    0|0
  • Asıl soru şu , neden ortadoğu? Siyonizmi herkesin öğrenmesi lazım.

0|1
    0|0
    • O kadar duyarsız ki insanlar kardeşim sonumuz ne olur düşünemiyorum artık. Açıkça her şey ortada fakat herkes suskun !!!

• eyvallah kardeşim rast gele :)

• Sana da kardeş.

• RTE bin yerine başka birisi olsaydi 50 kere yikilmisti iktidar ve Türkiye bu kadar güçlü olmazdi. tarih sultan mehmetin projesi bile rte döneminde yapildi ama nankorler anlamaanlamaz.

0|0
    0|0
    • peki halkın kanını sömürerek yapılan projeler vergiler vs ne demeliyiz. İnsanlar işsiz insanlar aç ihracat eksiye düşüyor insanlar ölüyor lütfen biraz da olsa madalyonun yüzüne bakmayın sorgulayın.

• Yasamak zor geliyor zaten bu şartlarda gider şehit olurum dunyamida ahiretimide kurtaririm ne iyi demi kardeşim

• Hayırlısı ne diyelim kardeşim hayat müşterek süprizlere kaldı işimiz artık. Ben yurt dışında bir hayat kurmayı düşünüyorum. Fakat haklı bir savaşımız varsa ülkemizde sonuna kadar savaşırım vatanım için...

• Ben gayet memnunum valla bu halk bunu hak ediyor, inş asırlarca Akp yönetir ülkeyi ki kimse teknede grup seks yüzü göremesin.

Cayırt

0|1
    0|0
  • Olaya bir de şöyle bakmak gerek. Körfez savaşı ve Irak parçalanırken biz ne yaptık. Acaba aktif bir rol üstlenmelimiydik? Irak ın çöküşünden sonra kuzey Irak'ta Kürdistan yapılanmasına neden seyirci kaldık. Evet şu anki durumumuz çok iç açıcı görünmüyor. Abd ve rusyayı aynı anda karşımıza alabilecek kadar stratejik hatalar yapılıyor. Ancak bu sadece AKP ye yüklenemez. Göz göre göre bağıra bağıra kuzey ırakta ki yapılanmalara basiretsizce seyirci kalan günümüzün muhalefetidir

0|0
    0|0
  • banane abi ortadoğu'dan libya'dan suriye'den işid'den. ben halkım. onu düşünmesi gereken kişiler düşünsün. ben yaşayış tarzıma hizmetin gelip gelmemesine, ülkedeki refaha bakarım.

şu anda bu ülkede memnun musun diye sorarsan memnun değilim ama.

0|0
    0|0
  • Bizim özgürlüğümzde sıkıntı yok ta devletin hali hiç iyi değil.

0|0
    0|0
  • şu an başka bir seçenek göremiyorum

0|0
    0|0
  • Işid
    İlluminati nin yonettigi bir örgütg

0|0
    0|0
  • Dünyada bir çok savaş var gibi gözükmekte ama sadece işin temeline bakılırsa bunu herkes farkedebilir islam ile kafirlerin arasındaki tek savaş...

0|0
    0|0
  • Herşeye garşısınız sizde la memnun değilsen gidersin özgürsün o konuda

0|0
    0|0
  • Atatürk'ten sonra gelmiş geçmiş en iyi Cumhurbaşkanı diyebilirim. Onun kadar yapan olmazdı şayet. Her insanın kusuru olur onları bahane etmeyelim. Adam ülkeyi iyi yönetiyor.

0|0
    0|0
  • Çıkar uğruna herşey insanlık kalmadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...