Ne kadar gereksiz topluluk var değil mi?

Arkadaşlar kimse burda bir birine cool hareketler yapmasın hepimiz işsiz olduğumuz için burdayız. Yahu üstelik gizli kullanıcı ile ardı arkası kesilmeyen ukalaca cevapları okudukça insan donup kalıyor. Harbiden şuursuz insanlarla dolmuş :D

0|2
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yaptınız madem ben kendi adıma açiklamada bulunayım.
    İşim ve düzenli bir hayatım var. İki evladımla , ailemve akrabalarımla, komşularımla güzel bir iletisimim var. Kaliteli dostluklarım ve arkadaş çevrem de var. İçinde bulunduğum toplumda sevilen saygı gören sözüne kıymet verilen biriyim. Sosyal sorumluluk projelerinde sahiplendiğim konuyu sorgulamadan desteğini veren bana ve degerlerime güvenen bir sosyal çevremde var. Fakat ben yinede buradayım bu hayatımın farklı bir rengi bana göre. Kimseyi yargılamam sorgulamam tercihimden dolayı aynı tavrı sevgili ks üyecanlardan da bekliyorum. Tüm bunları kendimi övmek icin değil bilakis düzenli hayatı olsnlarinda burada olabildiginin anlaşilması adina belirttim. Olumsuz örnekler olabilir ama herkesi aynı kefeyede koyamayız. Kısaca değerli kardeşim reel hayatta ne varsa burada da o var. Hoşçakalınız😊

0|0
    0|0
    • Azınlık var yahu azınlık var benim de işim gücüm var bende sevilen sayılan insanım ben de bir çok projelerde yer alıyorum lakin bu projeler çocuklara yönelik ise ben daha çok derinleri ele almıştım sonuçta menfaat diye bir huyda var :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...