Bankaya borcu olmayan var mı?

18 yaşın üzerinde olup da herhangi bir bankaya borcu olmayan var mı?

1|0
16|21

En İyi Kız Görüşü

• 24 yaşımdayım yok bankaya borcum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olan var mı yazıyor sandım :) bence yoktur herkeste kart var kredi kullanılıyor. çağımızın en büyük sorunu bence insanlar kazandığından fazlasını harcıyor. eskiden daha iyiymiş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 20

• benim bankaya borcum yok en azından şu anda

0|1
    0|0
  • 15 ila 20 bin arası bankaya borcum var. Yaş 22

0|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri ek kartlar ile başlayan bir banka geçmişim var. O günden beri borcum yok.

Kart limitim 50,000 TL üzerinde ve ben bankadan para kazanıyorum. Banka, benden aylık olarak kazanması gereken parayı kazanamıyor. Ben bankayı kullanıyorum yani. Bazen şube müdürleriyle dertleşirken, bundan dem vuruyorlar. Gülüşüyoruz...

0|0
    0|0
    • seni kekliyorlardır, biz bankacılar binemediğimiz eşşeğe torba takmayız

• Ben somut verilerle konuşuyorum, sen içindeki hırsla. Sakin ol evlat. Çalış, kafanı kullan sonra konuşuruz.

Senin işin, benim işimi yapmak.

Sıradaki gelsin...

• benim işim senin parandan para kazanıp, seni de he yavrum he güzelim diye uyutmak.
      iyi ki varsınız

• Olmayanlar vardır ama onlarda eninde sonunda bu kervana katılacaklar :D :D

0|0
    0|0
  • Kredi ödemem var kredi kartı borcum var diğer kredi kartı borcum var ama alacaklarımda var bankalardan sonuçta karşılıklı herşey

0|0
    0|0
  • Benim yok çok şükür. Çünkü ayağımı yorgana göre uzatırım. Zaten, ayağını yorganına göre uzatan birisinin banka borçlusu olduğunu hiç ama hiç duymadım.

0|0
    0|0
    • asgari ücretle çalışıp evlenmeye kalk o zaman görürüm senin yorganı

• Asgari ücretle çalışan baya tanıdık var her günde konuşuyorum geçiniyoruz diyorlar bana. Ancak kirada oturanları zorluk çekiyor. Yani senin yalanların bende sökmez! Daha iyileri gerekir.

• Ailem yüzünden dicem ama ayıp mı bilemedm bizim. evdeki havuz sistemi para toplu yani bir ay 12.000 geldi ama şu 300 500 lira borcumu kapattirmadilar şimdide borcum 900lerde :D

0|0
    0|0
  • bnmm 3600 tl kaldı :-)

0|0
    0|0
  • Benim yok

0|0
    0|0
  • Bankanın bana borcu var daha 30.000 tl verdim ben onlara 😀

0|0
    0|0
  • Kredi karti kullanmıyorum. Sadece hesap kartim var. Bankalara bir borcum yok.

0|0
    0|0
  • Ben varim

0|0
    0|0
  • Yoktu oldu

0|0
    0|0
  • Benim yok 😊

0|0
    0|0
  • 2 ayrı bankaya 164 bin tl borcum var.