Türkiye de yükselişe geçen ırkçılık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye de yükselişe geçen ırkçılık hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç Türklerin ırkçılık yaptığını görmedim. Kim neye layıksa öyle davranıyoruz sadece :D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olaya şöyle bak. Türkiye'de belli bir zaman azınlıklara hiçbir hak tanınmadı. Kürt Açılımı, Alevi Açılımı, Süryani Açılımı gibi açılımlara bazı hak ve özgürlükler verildi. He azınlıklar bu özgürlükleri kulaklarına yanlış fısıldayınca sözde öz yönetim gibi maceralara girdi.

Kısaca ülkenin yüzde 10 luk kısmı için yüzde 90 nını silip atamazsın. buna manevi diktatörlük denir. Şu an o yüzde 10luk kısımdan bakan milletvekili oluyor mu oluyor.

O zaman adama sorarlar ne pok yemeye havlıyorsun?

0|0
    0|0
    • Alevileri bilmemde K*rtlere nasıl hak tanınmadı? adamlar senelerdir ülkeyi sömürüyor ya

Kızlar Ne Diyor 2

• Gün Diriliş yükseliş günüdür #Zazakızı :D , sana gelirsek evet öyle son iyi değil

0|0
    0|0
  • yersız.. gereksız. hadsız.. sevımsız..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• @SafTürk ve soruyu soran gizli kişi şöyle bir düzeltme yapmak istiyorum Irkçı (arapça) degil Soycu (TÜRKÇE)

0|1
    0|0
  • Emperyalistlerin uşakları iş başında olduğu sürece, yönetim bu işi fişeklediği sürece, eğitim seviyesinin her geçen gün düştüğü sürece ırkçılık ve yobazlık ve paralelinde kan dökülmesi ülkemizde artarak devam edecektir.

0|0
    0|0
  • Herkes gerçek yüzünü göstermeye başladı

#İçimdeÖyleGüzelsinki

0|0
    0|0
  • Türk ırkının evlatları üzerinde ki ölü toparığını atacak; kene gibi kanını emen kürt laz çingene çerkes arnavut gürcü bütün etnik döküntüleri temizleyecek ve sonra dış düşmanlarını da imha edecektir. Türksen bu kervana katıl eğer Türk değilsen kork!

0|1
    0|0
  • Yaşasın Irkçı Türkiye.

0|1
    0|0
  • Turan bizim geleceğimizdir. Senin bahanelerin Avrupa devletleri gibi Turandan korkmandır.

0|1
    0|0
    • hayır ben sadece hep beraber barış içinde yaşayabiliriz diyorum

• Olmuyor öyle. Kürtlerin % 65 i pkkaya destek veriyorsa kardeş içinde yaşamak imkansız. Ancak Türk devletlerin sevgisini gün gittikçe kazanıyoruz. Birleşirsek güçlü olacağımız kesin. Tek gelecek Turandır.

• Belirli dönemler gıdıklanıyor böyle toplumsal olaylar

0|0
    0|0
Yükleniyor...